PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)
Nepřihlášený uživatel |
/ #139 z jine diskuze2015-02-05 02:18Nika 9. leden 2015 Jsem ráda, za postoj úřadů. Saša mi říkala, že byla na sociálce a tam jí řekli, že Rulíková tím, že jim odeberou děti rodinu pouze strašila, že nikdy o ničem takovém neuvažovali. Což je hrozné, člověk, který měl pomáhat, strašil odebráním dětí. Jsem ráda, že ministerstvo rozhovor Rulíkové bere tak že porušila mlčenlivost. Dovedete si představit, že přijdete na úřad vyřídit osobní záležitosti a pokud se to nebude úředníkovi líbit, tak to bude ventilovat v tisku? Doufám, že to dopadne dobře i s transparentním účtem. Při zakládání účtu byla dohoda, že Rulíková nebude mít možnost z účtu vybírat bez souhlasu rodičů. Rulíková to udělala tak, že má neomezený přístup k účtu. Takže lidi co poslali peníze paterčatům je vlastně poslali Rulíkové. To že z účtu zaplatila pečovatelky rodiče vůbec nevěděli. Pokud by to tak bylo 10 měsíců, z účtu by odešlo přes 230tis., to je cca půlka. Až paterčata vyrostou z postýlek a budou potřebovat velké postele, až půjdou do školy, až bude potřeba uspůsobit pokojík, teda větší pokoj pro šest dětí kdy je pět kluků a jedna holčička. Pořád je to 3+1. To všechno půjde to tisíců. Na to chce rodina peníze použít a proto nechtějí vybírat. Znáte někdo rodinu kde by Rulíková pomohla a ta rodina by byla spokojená? Mám pocit, že u paterčat ta pomoc byla dost neprofesionální a amatérká. Pani co má dvoje dvojčata necelé dva roky od sebe nakonec prý taky zůstala sama. Knížka se mi vůbec nelíbila. Naštvala mě už po prvních stránkách.
Maja dne 13. Leden 2015 - 8:55.
Na celé záležitosti ohledně Kiňových mi přijde nejsmutnější, že se ukázalo, že když se narodí paterčata, tak stát se nepřetrhne. Paní Rulíková sháněla sponzory a řešila pomocnice do domácnosti, které, pokud by to nevyjednala, pouze pomáhaly s úklidem a na děti nesáhly. To by podle mě velice pravděpodobně vedlo k tomu, že by to Kiňovi nezvládli a na děti by se šla dívat sociálka, protože matka by se zhroutila atd.. zkrátka zvládnout pět dětí je oprvadu strašně náročné. Stát měl zakročit hned a účině pomoci. Paní Rulíková se mohla přetrhnout, ale to měl řešit stát a ne zástupkyně spolku. Když dnes Min. dává od výroků paní Ruklíkové ruce pryč, tak je to dost pokrytecký. Když tvrdí, že připraví novelu zákona, která takovým rodinám pomůže,tak je to s křížkem po funuse. Kdyby skutečně byla vůle, pomohli by paní Kiňové a dalším už dávno. Paterčata budou mít 2 roky. :-/ |
|
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Podporujeme Izrael v boji proti teroristům, postoj české vlády je správný
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Petice za prošetření případu Libora BENÍČKA (kauza týrání zvířat v oboře Březka)
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Za změnu „ZÁKONŮ PRO KOČKU“
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Otevřený dopis arcibiskupovi Janu Graubnerovi ohledně odvolání P. Marka Orka Váchy
Opravte Pragerovy kostky! Petice za zachování a rekonstrukci budovy „kostek” u Emauz
Petice za zákaz rituálních porážek
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
Petice za zákaz rituálních porážek
27590 Vytvořeno: 2025-02-28
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
115207 Vytvořeno: 2025-02-11
Petice za záchranu lomu Libeč
2367 Vytvořeno: 2025-03-06
PETICE NA PODPORU MEDVĚDÍHO ÚTULKU NA ZÁMKU ČESKÝ KRUMLOV
1719 Vytvořeno: 2025-03-10
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
1860 Vytvořeno: 2025-03-02
Petice občanů za uměleckou svobodu projevu
403 Vytvořeno: 2025-03-09
Mluvte s námi!
368 Vytvořeno: 2025-03-10
Výzva zastupitelstvu F-M aby hlasovali proti zákazu žebrání a bivakování ve městě
323 Vytvořeno: 2025-03-07
PETICE za zachování kopce Skalka v Rožnově pod Radhoštěm pro veřejnost
235 Vytvořeno: 2025-02-16
Nezavírejte nám E.T. Barrr
228 Vytvořeno: 2025-03-12
PETICE ZA DODRŽOVÁNÍ MEZINÁRODNÍHO PRÁVA A PROTI POUŽITÍ ZMRAZENÉHO RUSKÉHO MAJETKU
179 Vytvořeno: 2025-03-07
STOP větrným elektrárnám v údolí Husího krku!
172 Vytvořeno: 2025-03-06
Nedovolme týrat naše zvířata. Petice za zákaz rituálních porážek zvířat na celém území CR
497 Vytvořeno: 2024-10-30
Petice proti výstavbě větrných elektráren v Jedomělicích na Slánsku
215 Vytvořeno: 2025-03-01
Petice za spravedlivé prošetření ŠIKANY v nemocnici AGEL Prostějov
121 Vytvořeno: 2025-03-09
PETICE ZA ZRUŠENÍ POVINNÝCH TELEVIZNÍCH A ROZHLASOVÝCH POPLATKŮ
23385 Vytvořeno: 2021-12-22
Podpora katolíků arcibiskupovi Janu Graubnerovi
775 Vytvořeno: 2025-02-17
Za ochranu práv a psychického zdraví českých dětí
3316 Vytvořeno: 2024-07-23
Vraťte vlaky na Dobříš!
310 Vytvořeno: 2025-02-26
Stop týrání zvířat
60 Vytvořeno: 2025-03-10