PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

/ #575 Re: Re: Re: Je to samozřejmě moje interpretace

2015-02-13 05:04

#569: - Re: Re: Je to samozřejmě moje interpretace 

 

 

Já se tedy také opět zapojím… musím říct, že včerejší díl byl velmi výživný…nicméně ještě výživnější mi přijde diskuze na FB paterčat…co mě dost drtí je, že až na pár vyjímek co tam přispívají, ti lidé neznají gramatiku…a to se nebavíme o i/y na konci sloves (udělali, pracovaly atd…)…slova typu radči, vydět, dývám atd atd – to mě vážně jen utvrzuje v tom, že všichni co se jich zastávají (na FB) jsou „hloupí“…  a nejlepší je, jak je tam teď všichni přesvědčují aby se přestěhovali do Anglie, že za 3 měsíce, si tam budou žít jako prasátka v žitě  myslím, že by je hodně rychle „lifrovali“ zase zpátky do ČR… 

Edit: a ještě mě drtí, jak tam všichni pomlouvají Kláru, jak se vybarvila, jaká je to sv**ě, že tuto osobu přeci Sašenka nemohla chtít za kamarádku… 
Edit 2: jo a co se týče Otvíráku, tak v dokumentu zaznělo, že jim tam pořadatelé chtějí předat nějaké dárečky, tak jako kurňa, furt si stěžují že jim stát nic nedá, jak jsme všichni proti nim, a když jim někdo něco dát chce, tak jim se ale nechce hodit zadek do auta, nechat se tam dovézt a vlézt na podium? Hlavně že na trajdání jinam bez dětí (svatební salon, osobnost roku, atd) čas a chuť byla… :-/