MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#39680 Re: Re: Re: Proč povaleči nemají prezidenta v oblibě.!

2015-02-22 12:47

#39677: - Re: Re: Proč povaleči nemají prezidenta v oblibě.! 

 Co by se mělo na kapitalismu - tedy respektu k soukromému vlastnictví a demokracii vyčerpat? Čím to chcete doložit? 

Demokracie je úžasná v tom, že je to život sám, neni to hraní si na život, je to život a jako taková demokracie není dokonalá, stejně jako život není dokonalý. Skvělé je, že demokracie sleduje proměny života lidí v demokracii a ti sledují, jak se vyvíjí demokracie a více či méně do tohoto zasahují, podle toho, jak moc se jim zdá, že se demokracie vytrácí. Je to povinnost občanů se o demokracii starat, je to jejich veřejný prostor, demokracie jim jej přisuzuje a občané si jej také svým přístupem k němu vzali pod svou ochranu a do své správy

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#39913 Re: Re: Re: Re: Proč povaleči nemají prezidenta v oblibě.!

2015-02-23 17:13:03

#39680: - Re: Re: Re: Proč povaleči nemají prezidenta v oblibě.! 

 Plácáte vašnosto hrozné kraviny...

To ten prasečí přihřátej mozeček Putna Vám takový kraviny při vymetání analního otvoru vtlouká do Vaší duté kebule??? 

Víte vy vůbec co to slovo vlastně znamená?

Já Vám to prozradím, i když mě zde tlupa morálních deviantů pasuje na komunistu...

Demokracie - vláda lidu. (slovo lid působí na  demokraty havlovského typu  jako svěcená voda na čerta)

Ty, kteří pracují (ať fysicky či duševně) pasovali tito demokraté pejorativně na "dělňasy" a naproti tomu zloděje, podvodníky a parazity nazývají příkladnými občany.

Demokracii jen pro morální devianty a nepřátele slušných lidí já za demokracii nepovažuji.

Tohle šidítko ať si pánové Švarcenberk,Kalousek, Bělobrádek,Fiala, Zaorálek a jejich servilní poskoci jako Menzel,Rychlý, Klíma, Eben, Tkáč, Čvančarová, Kolářová, Fridrichová a další strčí po konsultaci s odborníkem Putnou - do rekta!!!