PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1562 petici ANO!!!

2015-03-09 02:01

jsou v pohodě to ano ,ale jen proto ,že si diktují .Již v porodnici nevěděli co s nimi a nemohli je odtamtud dostat ,aby veřejnost neřádila k vůli diskriminaci a sestry se staraly a manželé si chodili po Praze na procházky a pod.Po přidělení bytu v Milovicích se u nich doma vystřídalo již přes dvacet pomocnic dosazených sociálkou a to proto ,že se doma jen váleli a vše nechali na sestrách ,ale nejen to ,chtěli aby ty sestry obsluhovali i je samotné včetně příbuzných ,kteří tam byli stále nakvartýrovaní na návštěvách a když některá ze sester nevyhověla ve všem ,byla vyměněna ,nebo to vzdala sama Kdykoliv si cokoliv vzpomenou něco pořídit ,všechno platí stát a je těžké pochopit ,proč podporujeme dalších pět nemakačenků a navíc jim dáme i nemožné .Mám to z osobní zkušenosti s touto rodinou a nejsem rasista ,znám pár cikánů ,kteří dokonce pracují ,?

 

Rad bych apeloval na opet vase úchylný komentáře. . . 
Vsude pisete a srovnávate nas s rodinou čtyřčat.
Byl bych rad aby jste si našly pravý údaje. Protoze to neni možný 
Jací jste ubohý. Rodina čtyřčat dostala barák , kterej pak musela po nejakym roce vratit protoze firma ktera jim ho na pet let poskytla zkrachovala. Dostali auto
Myslím ze i nějakou finanční částku. A spousty dalšího. 
Pisete ze ja nepracuju
Neeeeeeeee ja makam od doby co jsem vysel odbornou školu kuchař číšník. 
Jsem zastupce vedouciho a delam tam uz skoro sedm let. 
Nebo udajne pry chodim do hospody a hraju automaty. .. pane boze to jse tak hladový po nenavisti vuči nam? Ja nemam za potrebi chodit hrat. Jsem furt doma s detmi. A navic ja k tem penezum nemam pristup a ani sama Saša. A posledni vec ktera me žere. . . . . . . .
Ze jsme zili v garsonce a nemeli penize a sla po nas socialka......
Jedna z vašich taktez dementnich a nepravdivych lží. . . . . 
Pred tim jsme meli byt o velikosti dva plus jedna. A byl pro nas velkej a navic jsme si chteli neco ušetřit. .... 
Ano za moje penize. Rekli jme si ze pujdem do menšího a taky šli. A socialku jsem nikdy u nas neviděl. . . Takze mi s temahle kecama nelezte na nervy. . .
Dekuju vsem ktery nas chapou a psychicky nas podporují. . . 
Kroscen

13. srpen 2014 v 22:26

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1563 Re: petici ANO!!!

2015-03-09 06:25:22

#1562: - petici ANO!!! 

 nabyli dojmu, ze jsou neco vyjimecne - VIP a podle toho se take chovaji, lide a stat jim dal moznosti a oni si mysli, ze to tak bude az do konce zivota - je to politovani hodne 

vubec mi neni lito, ze po tom co se projevily  co jsou zac - nevdecni lide -  tak na ucet patercat prestali pribyvat penizky - prispivajici uz konecne pochopili co je to za tlupu nevdecnych nemakacenku a vyzirku a radeji pomohou tam kde to nekdo oceni  a maji pravdu - staci zrovnat prispevky na obou uctech za poslední mesic

ale zpusobily si to  jen a jen oni svym chovanim a nevdecnosti, dostali sanci a propasli ji, tak kdo chce kam pomozme mu tam .....


Nepřihlášený uživatel

#1564 Re: petici ANO!!!

2015-03-09 07:10:40

#1562: - petici ANO!!! 

 Co to je za blábol? Je to snad chat pana Krosčena, tak to je jen jeho obhajoba a hodně špatná.pořád zdůrazňuje svou práci zaástupce vedoucího a vyučení. Hlavně hned od začátku je vidět co vlastně čekali. Dům a auto a nějakou finanční částku a spousty dalšího. Tak to je to, co chtěli. Nedodal služky, to zase mají oni . Služky u nich uklízí, tak proč by neměli uklizeno a čisto. Kdo to bude dělat až ty služebnice nebudou?


Nepřihlášený uživatel

#1566 Petici NE

2015-03-09 11:50:18

#1562: - petici ANO!!! 

      Pisatel/ka se ráčil/a částečně probrat ze zimního spánku a zatím je schopen/na  přispět do diskuze jen okopírováním něčeho neurčitého, v době stagnace.