Petice za celostátní referendum o vystoupení České republiky z EU

Quoted post

Dan Mach

#65 Re: Re: Re: Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace?

2016-06-17 15:35

#63: - Re: Re: Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace? 

Píšete : Pokud se týče vašeho státu, je mi zcela lhostejný.

Proč sem tedy do této diskuse vstupujete, když nejste od nás. Mně a mnoha dalším náš stát lhostejný není. A je důležité být v EU a dalších demokratických strukturách, abychom se nedostali zpět do hledáčku Ruska, které v současnosti vede minimálně dva válečné konflikty a další se snaží vyprovokovat. V tomto směru je naším strategickým zájmem členství v EU. A tento svůj názor budu veřejně projevovat kdekoli k tomu bude šance.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#66 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace?

2016-06-18 20:07:53

#65: Dan Mach - Re: Re: Re: Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace? 

 Ćeká vás dlouhá řada zklamání.  Od Francouzů se pomoci nedočkáte. A pochybuji, že váš stát se jmenuje Česká republika.


Nepřihlášený uživatel

#67 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace?

2016-06-19 13:37:41

#65: Dan Mach - Re: Re: Re: Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace? 

 Ještě jednou vám odpovím. Protože z vašeho kázání se mi udělalo fyzicky špatně.


Nepřihlášený uživatel

#68 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace?

2016-06-19 15:32:10

#65: Dan Mach - Re: Re: Re: Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace? 

 "...abychom se nedostali zpět do hledáčku Ruska..." 

Nepochybujte o tom, že nás někdy z hledáčku pustili.  V jejich hledáčku je permanentně celý svět. Přirozeně, včetně Evropy,  kterou občas někteří označovali jako Poloostrov. 

 


Nepřihlášený uživatel

#69 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace?

2016-06-19 15:40:23

#65: Dan Mach - Re: Re: Re: Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace? 

 Nechápete vážnost situace. Evropa stojí na prahu islámské genocidy současného obyvatelstva, a stávající vedení Unie tomu všemi silami napomáhá. A vy jim k tomu děláte kulisu s barvotiskovými obrázky šťastného lidu, stojícího nadšeně za geniálními vůdci.

      Nemáte pravdu.

 Nejméně od doby, kdy jsme tam vstoupili, je to banda neuvěřitelných pitomců, petrodolary zkorumpovaných lotrů a komunistů. A lepší už to nebude.

   Mocní a lstiví gangsteři se spolčili, aby vrhli vodopád hrůz na Evropu.


Nepřihlášený uživatel

#73 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace?

2016-06-22 11:13:11

#65: Dan Mach - Re: Re: Re: Re: Re: Re: A co takhle vrátit dotace? 

 Unie je něco jako spolek hasičů, který se zničehonic přiřítí s cisternou benzínu, důkladně vám prostříká dům, škrtne, zakáže hasit a vás nechá zaplatit výjezd.