Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.

Quoted post

Rudolf

#291 S levicí nikdy !! Ani s pravicí !!

2012-02-25 00:07

#277

Pane Princi, to nemyslíte vážně! Dnes, po těch mnoha letech vládnutí levice a pravice, je přece jasné, že to je jedna pakáž, ať jsou modří nebo oranžoví, neřkuli rudí. Jak můžete chtít spolupracovat s jedněmi nebo s druhými? To nutně svědčí o tom, že máte na ně osobně nějaké vazby. Tak jak jsem jsem si vás vážil za to, že jste na podzim začal s protesty, které v lednu vyústily v Holešovskou výzvu, zúčastnil jste se konference Holešovské výzvy v Hloubětíně, tak nyní vidím, že by v tom mohly být Vaše osobní zájmy, aby se moci chopili zase ti druzí z opačného konce politického spektra. No to už ne!! Ne!!!!!!! Ztrácím ve Vás důvěru a jsem před Vámi ostražitý.

Zdá se, že jste vůbec nepřijal do srdce návrh nového volebního systému bez politických stran. Tříštíte jednotu Holešovské výzvy, děláte to schválně? Co na to říká Vaše svědomí? Zkuste se začít dívat na svět trochu více lidsky a méně stranicky. Vypadá to tak, že ve vývoji naší české společnosti se něco láme k lepšímu. Přestaňte škodit a raději pomozte. Bude Vás třeba...

Odpovědi