MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#82351 Divná země ten rusákov velmi divná země....

2016-05-20 14:36

Anexi ukrajinského Krymu předcházel výsadek 9000 ruských vojáků

Miloš mi Babiš

#82352 Re: StBák Bureš alias Babiš má Kateřina Zemanová smůlu, ono to nebylo za Kalouska,

2016-05-20 15:51

#82338: Miloš mi Babiš - StBák Bureš alias Babiš má Kateřina Zemanová smůlu, ono to nebylo za Kalouska,  

 Tak to je Babiš, Bureš opravdu cílil na lišku a trefil Elišku, tak z toho Babišovi Kateřina Zemanová hrábne. 

"Finance v roce 2012 změnily podmínky zajišťující operace s dluhopisy, což podle interního auditu způsobilo, že se tehdejší kontrakt s Českou spořitelnou stal ekonomicky neodůvodnitelným. Už na samém počátku totiž představoval pro stát náklad 1,6 miliardy korun. Audit ale připouští, že v dlouhodobém horizontu by stát mohl na transakci i "něco" vydělat."

Legrační je ona "retroaktivita", neboť už výše uvedeného textu vyplývá, že financi dělali zajištění v původním systému, tedy zajištění bylo řádně odůvodněno. Pak došlo ke změně, a probíhající zajištění, se "stalo neodůvodnitelným", ale taky se žádné nové podle nového systému nerealizovalo. Tedy stále to vypadá, že je vše v naprostém pořádku. 

Co ten Bureš na tom ministerstvu dělá, že nenašel dokonce ani jedinou ukradenou korunu, když se tam dostal na to, že tu Kalousek kradl stovky miliard? Teď mu k tomu ještě jeho vlastní auditoři sdělují, že to co tam dělal Kalousek může být dokonce výdělečné, to je opravdu Kateřina Zemanová pech. Babiš evidentně skončí před soudem. 

 
korán novej druh hajzl papiru

#82353 Re:

2016-05-20 15:56

#82327: Klerik -  

 tebe bych nejradši vykastroval muslime však počkej pořidim si katanu a useknuti hlavu zmrde 


Nepřihlášený uživatel

#82354

2016-05-20 15:57

#82319: -  

 ne udělej na sobě harikary 

Humoristická dvojice Ovčáček Zeman

#82355 Re: Re: Pan prezident má stejný názor, přikazuje vám, abyste neprodleně zašel na státní....

2016-05-20 16:00

#82353: korán novej druh hajzl papiru - Re:  

 ....zastupitelství a udal se. Mne požádal o totéž a sám se tam nechá odvést ještě dnes večer. Už to dál nemůže snášet. 

 "tebe bych nejradši vykastroval muslime však počkej pořidim si katanu a useknuti hlavu zmrde "

Koukol

#82356 Havlisti, neziskovkáři a sluníčkáři jsou něco jako cikáni!

2016-05-20 16:02

Ctitát: "Kdo nepracuje, ať nejí!"

Bez nás "xenofobů"- většiny národa- byste chcípli hlady, debilové!

Humoristická dvojice Ochcáček Zeman

#82357 Re: Havlisti, neziskovkáři a sluníčkáři jsou něco jako cikáni!

2016-05-20 17:02

#82356: Koukol - Havlisti, neziskovkáři a sluníčkáři jsou něco jako cikáni! 

 Pan prezident mne pověřil tlumočit přehled jeho činností. Pan prezident Miloš Zeman nikdy v jeho prochlastaném, prohuleném a pro Kateřina Zemanová životě nevyprodukoval jedinou korunu daní. Vždy v jeho životě byl jen tam, kde se daně spotřebovávávaly  a v případě Mostecké uhelné společnosti i prokazatelně kradly a hlady pan prezident Zeman nikdy neumíral. 

Pověřil mne také, abych vás vyzval k tomu, abyste předložil svá daňová přiznání za posledních 25 let, neboť se jej vaše komunistické heslo hluboce dotklo. 

Požádal mne také, abych se s vámi sešel, on na to nemá čas a abych vám celou záležitost řádně vysvětlil. 

Miloš mi Babiš

#82358 Re: Havlisti, neziskovkáři a sluníčkáři jsou něco jako cikáni!

2016-05-20 17:05

#82356: Koukol - Havlisti, neziskovkáři a sluníčkáři jsou něco jako cikáni! 

 Neřekl bych, že někde pracujete, ale je docela možné, že někde pobíráte mzdu :-). 


Nepřihlášený uživatel

#82359 Ťok to vezme i za Rohlíka, to je "odobrník", jen Kateřina Zemanová to mýto, to mu nejde :-).....

2016-05-20 17:15

ČR nedisponuje větším počtem expertů, kteří mají zahraniční zkušenosti se spoluprací s Evropskou kosmickou agenturou (ESA), jsou jazykově dostatečně vybaveni a mají příslušné vzdělání v této oblasti," uvedl Rohlík.

....pak mu ještě nejde železnice a oprava dálnic, ale jinak mu jde úplně všechno, hlavně kosmické technologie zvládá levou zadní. 


Nepřihlášený uživatel

#82360 Re: Havlisti, neziskovkáři a sluníčkáři jsou něco jako cikáni!

2016-05-20 17:35


Nepřihlášený uživatel

#82361 Re: Re:

2016-05-20 17:36


Nepřihlášený uživatel

#82362 Re: Re: Re:

2016-05-20 17:56

#82361: - Re: Re:  

 běž do prdele z andrejem babišem on patři do vězeni s celou naši vladou vždyt to neni ani čech ad se vrati na slovensko a nestara se do politiky česke republiky 


Nepřihlášený uživatel

#82363 Re: Re: Re: Re: Andreje si odvezte vy rusko slovenští trollové rusácké propagandy.....

2016-05-20 18:52

#82362: - Re: Re: Re:  

 ......a vezměte si sebou i Kateřina Zemanová Krndu. 


Nepřihlášený uživatel

#82364 Re: Re: Re: Re: Re: Andreje si odvezte vy rusko slovenští trollové rusácké propagandy.....

2016-05-20 19:16

Humoristická dvojice Ovčáček Zeman

#82365 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Andreje si odvezte vy rusko slovenští trollové rusácké propagandy.....

2016-05-20 19:31

#82364: - Re: Re: Re: Re: Re: Andreje si odvezte vy rusko slovenští trollové rusácké propagandy..... 

  "zdechni sluničkaři jseš jen děvka pro negry a slimaky"

Vážený voliči pana prezidenta Miloše Zemana, se zájmem si přečetl, jak jistě víte, pan prezident sleduje všechny diskuse v češtině a ruštině na internetu, váš příspěvek. Naprosto s ním souhlasí a odpovídá přesně jeho terminologii a názorům. Prezident Miloš Zeman se rozhodl, že vám udělí tajné vyznamenání KGB, dostavte se prosím v pracovních hodinách na Hrad a uvěďte heslo "Tak jsem Kateřina Zemanová tady pro to KGBácké vyznamenání". 


Nepřihlášený uživatel

#82366 Také se domnívám, že Šlechtová těžce nezvládá koordinaci strukturálních fondů.....

2016-05-21 06:15

Jurečka: Bráníme princip vlastnictví, ne církev. Šlechtová by se měla věnovat důležitějším věcem

....a proto podlézá Zemanovi v domění, že jí od její vlastní hlouposti zachrání. 


Nepřihlášený uživatel

#82367 Dluh rusákova ČR dokázal "vysublimovat".....

2016-05-21 06:30

Rusko splatilo Kuvajtu dluh z éry SSSR. Půjčilo si těsně před rozpadem

 

Multikulturní obhohacení

#82368

2016-05-21 06:56

V Německu proběhl policejní zátah, v rámci kterého byl dopaden dvacetiletý migrant s italským občanstvím. Policie ho podezřívá z toho, že před několika dny ukopal k smrti sedmnáctiletého Niklase P.

 
Smrt banderovcům a kolaborantům!
Nepřihlášený uživatel

#82369 Re: Rusové nám dluh splatili, narozdíl od skopčáckých nacistických zmrdů!

2016-05-21 06:58

#82367: -

 Drž píču ty prolhaná cikánská ukrajinská havloidní špíno a neser se mezi nás Slovany!

Humoristická dvojice Zeman Ovčáček

#82370 Vážený můj voliči, pěkně jste to řekl tomu pracovníkovi americké ambasády.....

2016-05-21 07:04

.....podobný výsledek jsem nedávno dohodl s dluhem 5 mld. korun za dodanou elektrárnu do Sovětského svazu. S mým řídícím orgánem soudruhem Vladimírem Vladimirovičem Putinem jsme se dohodli, že nejlepší bude, když to zaplatí naši daňoví poplatnici. My všichni agenti FSB a GRU na Hradě jsme v této věci ve vzácné shodě, platí to i pro soudruhy Mynáře a Nejedlého. 

Tedy plně s vámi souhlasím, nedovolím, aby se mezi nás soudruhy slovany kdokoliv motal a to by v tom byl Kateřina Zemanová čert, abychom mu v tom společnými silami nezabránili. 

Havlistán hovnostán
Nepřihlášený uživatel

#82371 Zrůda Havel měla viset

2016-05-21 07:05

#82370: 

 Chceš do držky ty zlodějská havloidní svině?

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Humanitarian_bombing

Humoristická dvojice Ochcáček Zeman

#82372 Re: Re: Havel měl viset i s Bakalou

2016-05-21 07:10

#82371: Havlistán hovnostán - Re: Havel měl viset i s Bakalou 

 Pan prezident Miloš Zeman mne požádal, abych požádal vás jeho voliče, jak jistě víte pečlivě sleduje diskuse v češtině a ruštině, abyste se společně s ním šel udat, neboť mu je naprosto jasné, že sdílení stejných postojů s vámi je věc naprosto amorální. Chce vám jít přikladem a tedy se nechal odnést do jeho superbu české výroby a odjíždí na státní zastupitelství. Velice vás prosí, abyste se tam setkali, heslo je jako obvykle. "To jsem Kateřina Zemanová rád, že tě soudruhu zase vidím". 

Pan prezident vyjádřil také velkou radost, že jste změnil předmět vaší zprávy, neboť je velmi citlivý na parafrázování jeho památné věty "Je třeba zabít Mrázka". 

Velmi vám také děkuje za hodnotný příspěvek do oteveřené encyklopedie wikipedie, která žádným způsobem nezkoumá pravdivost příspěvků a tedy tam skutečně, milý voliči Miloše Zemana, můžete napsat co se vám zlíbí a především to, co je panu prezidentovi milé. 

I on sám napsal skvělý příspěvek do wikipedie s názvem - "Miloš Zeman nikdy nelhal, přestože to shledalo hned několik rozsudků nezávislých soudů."  Velmi pečlivě v příspěvku oponoval rozsudky Nejvyššího správního soudu v této věci, které dokonce konstatovaly, že porušoval volební zákon. 

 


Nepřihlášený uživatel

#82373

2016-05-21 07:15

Sudeťáci a banderovci za 2. světové války zavraždili 5 miliónů Čechů!

Humoristická dvojice Ochcáček Zeman

#82374 Re: Pan prezident s vaším názorem plně souhlasí a je velmi rád, že jste jeho voličem....

2016-05-21 07:21

#82373: -  

 "Sudeťáci a banderovci za 2. světové války zavraždili 5 miliónů Čechů!"

....a považuje za obrovské štěstí, z cca 6 mil. Čechů, kteří v ČR žili v roce 1920 se zachovala zrovna ta většina z které se pak dělením vytvořila jeho voličská základna.

 Pan prezident se považuje, stejně jako Adolf Hiteler, Stalin, Lenin, V.I.Putin za předurčeného nadčlověka a je rád, že to tak chápete vy i jeho ostatní voliči. 

Pan prezident mne také žádá, abyste upřesnil, jestli mezi Čechy a to i ty zavražděné považujete občany tehdejšího Československa židovské víry a židovského původu? Pan prezident je toho názoru, že tito občané Československa nikdy Čechy nebyli a tudíž je nelze započítávat mezi oběti sudeťáků a banderavců. Pana prezident dnes sdílí názor se soukmenovcem Konvičkou z asociace Islám tady potřebujeme, že je potřeba tuto otázku "konečně vyřešit". 


Nepřihlášený uživatel

#82375 Re: Divná země ten rusákov velmi divná země....

2016-05-21 07:26

#82351: - Divná země ten rusákov velmi divná země.... 

  Kecy, prdy, beďary. Rusové mohli mít na Krymu 25 tisíc vojáků a to dodrželi.