PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Barunka

#1901 Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 09:34

#1898: AndyO - Re: Re: petici a KVR:ANO 

 Ty jsi dobrá zrůda, ...............................................

Andy,Andy. Porovnávat  malé obézní dítko s dospělím člověkem ?????? Co chcete ještě porovnávat ? Kdo má většího pinďoura ,nebo prsa. Ty děti jsem viděla. nebude to dlouho trvat a budou mít zdravotní problémy. Každá matka chce pro svoje děti to nejlepší ?????? Že by obezita byla to nejlepší ??? To,že tady lidi názýváte ,,zrůdama'' když popíšou,co viděli značí,že jste s inteligencí hluboko pod úrovní plastový Kačenky !!!


Nepřihlášený uživatel

#1902 Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 10:01

#1899: AndyO - Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO 

 Ne našetřit, dát jim jej, nebo uspořádat sbírku. Co když zůstane šlověk bez nohy, bezbarierový domek by byl vhodný Ne, jao oni chtějí domek , aby s dětma nemuseli chodit na procházky a výlety


Nepřihlášený uživatel

#1903 Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 10:07

#1901: Barunka - Re: Re: Re: petici a KVR:ANO 

 Já si myslím, že ty děti jsou akorát a vlastně jsou z celé rodiny nejlepšío ostaních si to už nemyslím.


Nepřihlášený uživatel

#1904 Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 10:18

#1899: AndyO - Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO 

 Vy nerozumíte ani psanému textu, přečtěte si to znovu, třeba to pochopíte.


Nepřihlášený uživatel

#1905 Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 10:55

#1899: AndyO - Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO 

 Co stále melete o domečku ???? Lidi bydlej i jinak v než darovaným domečku. Pokud ho někdo chce,tak si na něj musí naspořit !! To se k vám ale asi ještě nedoneslo. U cikánů je to jinak,já zapoměla.


Nepřihlášený uživatel

#1906 Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 11:43

#1903: - Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO 

 muj nazor je, ze nejmene 3 z tech deti maji uz ted nadvahu a nabeh na zdravotni problemy hodne brzo

deti potrebuji nejenom jist ale taky pohyb a prochazky na cerstvem vzduchu a to jaksi videt nebylo

asi priprava na brzky invalidni duchod a tim padem zabezpecení do konce zivota


Nepřihlášený uživatel

#1907 Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 11:50

#1898: AndyO - Re: Re: petici a KVR:ANO 

slecno budte tak laskava netykejte mi !!!!!!!!!!! skuste pochopit ten rozdil, pokud Vam to vase inteligence dovoli !

je mi 56 let a mam lepsi postavu nez slecna matka, ja se totiz hybu a ne jenom kynu aj buchta

napsala jsem svuj nazor na to co jsem videla  

Barunka

#1908 Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 11:55

#1887: - petici a KVR:ANO 

 Páni to je ale vtipný!  Terezka rozumě sleduje tátu a blabla..........................

Vždyť je to ještě  ani ne dvouleté dítě. Proboha vzbuťte se !!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#1909 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : petici a KVR:NE

2015-03-14 11:55

#1897: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: : petici a KVR:NE 

 rodice do pr....... a deti by socialka dala do decaku 

nevim jestli jim to nekdy dojde, co pro nich kdo udelal a jak to mohlo vsechno skoncit i spatne pro nich 

obavam se, ze asi ne 


Nepřihlášený uživatel

#1910 Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 12:00

#1899: AndyO - Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO 

 prestante konecne skemrat o ten domecek, zvednete svuj zadek vsichni kolik Vas je a zacnete konecne neco delat a nasetrete si na nej, tak jak to delaji ostatní

 


Nepřihlášený uživatel

#1911

2015-03-14 12:24

včera jsem koukla na videa ,dala ho tam sama maminka.Malý chlapeček na bříšku s brekem,maminka mu říká " pochovej ho,chce k tobě" no a tatínek drží ovladač ke hrám a nicccc. děs běs,hry jsou hry...


Nepřihlášený uživatel

#1913 Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 12:44

#1906: - Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO 

Na invalidní důchod to hraje  se zády Krosčen 


Nepřihlášený uživatel

#1914 Re:

2015-03-14 12:45

#1912: -  

 myslím že přednost mají už dávno..... a když né -tak si přednost umí vyřvat


Nepřihlášený uživatel

#1915 Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 12:52

#1910: - Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO 

 Na ten domek bude. Sečte si příjem za natáčení. Za prostřeno je 50000Kč a tady to bylo daleko víc času tak kolik to je. Další příjem za různé výstupy v televizi, prodej rozhovorů, daší částka je za fotky . Kasíruje se to i v zahraničí a u nás Kolik jich bylo?Dejte si to všechno dohromady a na ten domek už pomalu bude a chce to ještě ten TU Ale proč by se nepořádaly další sbírka, vždyť je to nic nestojí. Ten domek jim přeji, na to si z převážné části vydělali oni, pouze mají něco z našich koncesionářských poplatků , 


Nepřihlášený uživatel

#1916 ano

2015-03-14 12:59

 

 


  • To byla na Fb sBorovkovou a pak, že neměli internet, zase lež




 


Nepřihlášený uživatel

#1917 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 13:07

#1913: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO 

 to mate asi pravdu, hodne brzo prebral vzor zivota Kinovic rodiny - skoda, byl mi sympaticky, spocatku....


Nepřihlášený uživatel

#1918 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 13:18

#1915: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO 

 kdyz si na nej vydelaji, tak at si ho maji, ale .....

domecek to je i starost, vydaje na udrzbu, poplatky atd.  a to uz z vlastni kapsy, to taky zvladnou ze sveho? nebo bude domecek a zase zacnou zebrat mi nemame z ceho zit? 

budou mit narok na doplatek na bydleni a hmotna nouze  i s domečkem?  

kdyz nikdo nic nevydelava z ceho budou platit bydleni v domečku, jeho udrzbu a ostatní vydaje? nechapu .......


Nepřihlášený uživatel

#1919 Re: Integrace

2015-03-14 13:26

#1912: -  

 V budoucnu z toho plynou výhody pro rodinu paterčat.

 Ovšem neumím si předtavit tuto strategii v reálu. Opět zaděláno k ještě větší nesnášenlivosti.


Nepřihlášený uživatel

#1920 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 13:37

#1918: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO 

 On bude mít invalidní a nějaká ta nouzová výpomoc k tomu, nebo se pro ně udělá zákon, proč ne, vždyť se vždy někdo najde kdo to zařídí, nebo oni si to vyřvou. Ještě se najdou dobráci, kteří jim přispějí. Podívejte jak dlouho tahali za noc KVR


Nepřihlášený uživatel

#1921 Re: ano

2015-03-14 14:21

#1916: - ano 

 Tak to se omlouvám, špatně pochopeno, ale PC monitor měli ještě ten obrovský.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-03-14 14:22



Nepřihlášený uživatel

#1923 Re:

2015-03-14 14:39

#1911: -  

 V celém dokumentu mi  u otce přišlo, že je to přetvářka a že je dobrý herec a má vše dobře spočítané jak zahrát slušňáka. Pořád mi na něm něco vadilo, je to to předvádění. Z té rodiny je to on kdoví jak na lidi působit a občas se neudrží a je tam takový úsměv, jako by říkal " stejně jsem to dobře zahrál. Jde před kameru upravený, po každé jiné značkové tričko, nebo bundička/ pochopitelně to jsou dary. Neviděla jsem ani jednou, aby bylo stejné triko, má na to.


Nepřihlášený uživatel

#1924 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 14:50

#1920: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO 

 kdyz to takhle pujde porad dal a dal, porad se bude jenom davat jednomu etniku za nic a pretlacet pozitivni diskriminaci, tak se obavam,   ze z toho casem budou velmi neprijemne strety vetsinove spolecnosti s touto mensinou 

 


Nepřihlášený uživatel

#1925 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO

2015-03-14 15:24

#1924: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR:ANO 

 To co si zase vymysleli s tou pozitivní diskriminací jim snad nemůže projít. na příkladu paterčat a čtyřčat je vidět kdo jak dopadne. Jedni vyžerou všechno a druzí nemají nic, Copak Ki Kr jsou v nějaké nouzi? mají vše , byt, nové zařízení, nové televize, chytré telefony? PC, značkové oblečení. Kdo si to vše během roku může koupit i když budou oba manželá vydělávat. Co to je za solidaritu?To je blbost , tak se nikdy nám nepřizpůsobí a proč taky když vše dostanou  a ještě se cítí utiskovaní, není to náhodou opak. V tomto státě je diskriminovaný ten co pracuje a umí se o své potomky postarat. Vyděláš víc a tak nemáš nárok ani na přídavky.