Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra

Zábavní pyrotechnika pouze na Silvestra / Oznámení / petice / Komentáře

R

#26 Re:

2014-02-28 06:46

#23: -

posílal jsem emailem podpisové archy jezdeckému klubu Unikorn


Nepřihlášený uživatel

#27

2015-12-31 17:29

Nyni jsem byla s pejskama venku...nejen ze to vadi me samotne ale ty lide videli ze tam jsem a pejskama, nemohli se ani vycurat ani udelat jinou potrebu o co vice poslali mi rachejtli primo na me do obliceje....je mi s tohoto sveta na zvraceni. Vsude smrad a ramus jako kdyby ho tu bylo malo, oc moc lituji divoka zvirata, kricela jsem to na ne ze nejsou na planete sami ale jim je to jedno....prosim...modlim se o trvaly zakaz tohoto abvsolutniho silenstvi ktery se slusnou oslavou nema nic spolecneho...dohani me to k slzam a mam tezke uzkosti na ktere uz mi nezabira ani Rivotril z psyciatrie. Vcera me 15 minut po pulnoci vzbudil kraval z ohnostroje, pak dnes rano ihned v 7h. Pobyvam nyni na na Pankraci proti sve vuli...i behem roku jsou tu ohnostroje stale je to silene treba trikrat v tydnu, po 22h po 23h po pulnoci stale....Vidim ze je tu rok 2014 ale myslim ze tato petice ma opravdu velky smysl a byla by skoda nebojovat dal...podisu je dost a neni problem chodit i po ulici a zbirat sama vim o spouste lidi...vadi to skoro kazdemu...Mejte se vsichni co nejlepe s uctou Veronika Netolicka.