PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

/ #926 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-19 11:05

#924: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ak je tu niekto naivný tak ja to určite nie som, ak čerpáte iba z verejne dostupných zdrojov tak ČT 1 pre Vás snáď je dostatočne dostupný verejný zdroj, nakoľko sa dokonca odvolávate na chat s p. Klarou

dokument o spominanej dvojici a ich prispevky v diskusií pod nim a kritika až výsmech p. Klary tiež o tejto dvojici (ktorá sa mimochodom v tej diskusií označila za VIP) hovoria dostatočne, aj ja osobne som ich upozornila, že s tými osobnými útokmi to už prehaňajú a mali by si rozmyslieť čo píšu 

argument, že dokument bol zostrihaný, áno bol ale určite v prospech spomínanej rodinky ináč by sa p. režiserka neunuvala tolko lobovať v ich prospech a nebola by prosíla divakov o  zhovevavosť, keby tam bolo všetko v poriadku

stačí si pozrieť rozhovory s p. režiserkou (už vtedy ešte pred vysielaním dokumentu som si na základe jej vyjadrení uvedomila, že tam niečo nie je celkom v poriadku), snáď sú to aj z vášho pohľadu dostatočne verejne pristupné zdroje

pravda nikdy nie je čiernobiela, vždy je niekde uprostred, samozrejme že som videla aj chyby p. Klary hneď v 1. diele som si pomyslela, že nikdy by som sa s niekým koho vlastne nepoznám alebo poznám málo tak nezblížila, že to nie je správne a práve na to podľa mňa p. Klara doplatila - podaj čertovi prst stiahne celú ruku

pekáža mi však keď tu utočite na ženu ktorá pre spominanú dvojicu urobila najviac zo všetkých zúčastnených, len preto že teraz sa niečo nepáči slečne matke - ktorá sa sama považuje za niečo mimoriadne a nie je nikto kto by jej vysvetlil, že žiadnou VIP celebritou nie je nech by si to želala akokoľvek

Naivita je skôr na Vašej strane