PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Stana

/ #961 Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 01:16

#960: - Re: Re: Nepodpořím KVR 

 a vite z ceho me je smutno?

pokud tato zena K S zastupuje ted patercata tak je mi z toho smutno

kdyby nebylo Klary Vitkove Rulikove Vitkove rodice patercat by nemely zarizeny byt

nemely by kam ta mrnata donest, nebyly by postylky, nebyly by hracky, plenky, obleceni,

ani penize na TU ke kterym se chteji dostat

a kdyz socialka prestala pomahat v dubnu 2014 s detma k vuli agresivni babicky 

zase pomohla Klara ktera najala chuvy a pomohla s patercaty,

Sasa by se bez pomoci chuv zhroutila a socialka by zasahla

 Sasa a Tonda maji penize na TU  udajne 660 000 kdyz potrebuji neco pro deti proc si to nevyberou?

Klidne ale prodali svoje deti bulvarni zumpe Blesku

 stejne jako Rychtar a Kramny kteri davali clanky a fotky deti 

vite co bych rada videla ?

ucet za hospitalizaci 4 mesice, ucet za ioperace, ucet za ochranku, ucet za socialku,

ucet za psychatrickou pomoc, ucet za logopedii pro Antonia, ucet Klary za chuvy

mozna by se Sasa konecne probrala se sveho snu o domecku a o mori 

a konecne  si uvedomila kolik penez uz jeji rodina Ceskou republiku  stala

 

tady v Kanade agresivni babicka napadnout socialku tak uz jsou bez deti

a jak sama Sasa rekla tady v Kanade neni rasismus

 

 

 

"Zbavte mě toho pitomce/sundejte ze mě tu mrchu" - knížka, která vám pomůže zorientovat se v rodinném právu. Svoje celoživotní zkušenosti do ní vtělila právě Klára A. Samková. Knížka zahrnuje nejen průvodce rozvodem a řízením o svěření dětí do péče, ale i řadu historek, které se autorce přihodily v rámci "poskytování právních služeb".

 

Knížka je útlou stostránkovou brožurou a kvůli svému závažnému společenskému i praktickému sdělení by neměla chybět v poličce odborné literatury žádného úředníka státní správy, policisty, kurátora, soudce, státního zástupce, advokáta a podobně. Bude však přínosem i každému občanovi České republiky, který žije v blízkosti romských komunit.