PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#951

2015-02-19 15:48

Tato petice je velice dobře napsaná a informujte mne o výsledku a jestli pro cikánskou komunitu (vyrostla jsem s cikány ne Romy v jednom domě všichni byli slušní ) platí jiné zákony co se týče chování a co jiné menšiny co tady žijí?

Nepřihlášený uživatel

#952 Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-19 15:52

#947: Stana - Re: Nepodpořím KVR 

 A co jako? Podle obvykle dobře informovaného zdroje...  Máte patent na paterčata? ....


Nepřihlášený uživatel

#953 Re:

2015-02-19 16:20

#951: -  

 Jejda, jsem ráda, že se někdo ozval od cikánů, ( v dobrém slova smyslu ). Snažila jsem se hodně nastudovat ohledně historie, včetně kočovnictví, které jsem částečně jako dítě zažila. Přistěhovalci z Rumunska a vůbec z východu, hodně hovořící maďarskou hatlapaninou....,maďarsky rozumím. 

   Podívejte se na film Cesta ven.

   Budu vděčná za jakokoliv odpověd. Děkuji.


Nepřihlášený uživatel

#954 Re: Re:

2015-02-19 17:26

#953: - Re:  

 Prosím co sem taháte kočující cikány, to tady snad ani nikdo nepamatuje, ta to si pamatujeme co jsme viděli před několika měsíci . Sice sestříhané, ale určitě televize nechtěla a nemohla rodině ublížit.


Nepřihlášený uživatel

#955 Re: Re: Re:

2015-02-19 18:43

#954: - Re: Re:  

Pokuď si myslíte, že máte právo odpovídat na dotaz, o který jsem prosím požádala příspěvek č.951, máte možnost


Nepřihlášený uživatel

#956 Re: Re: Re:

2015-02-19 18:49

#954: - Re: Re:  

 Co je, ta to si pamatujeme? Napište to jasně.


Nepřihlášený uživatel

#957 Re: Re: Re: Re:

2015-02-19 19:06

#920: - Re: Re: Re:  

 

Oficiální prohlášení předsedkyně Klubu dvojčat a vícerčat Mgr. Kláry Vítkové Rulíkové:
Na základě žádosti paní Alexandry Kiňové, nebudu již od 8. listopadu 2014 mediálně zastupovat její rodinu a také je nebudu zastupovat při jednání s úřady.
Mgr. Klára Vítková Rulíková, Klub dvojčat a vícerčat

 


Nepřihlášený uživatel

#958 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-19 19:08


Nepřihlášený uživatel

#959 Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-19 20:18

#947: Stana - Re: Nepodpořím KVR 

 Pani Klára si samozřejmě zaslouží poklonu za pomoc, obětavost a nasazení pro pommoc rodině paterčat.

 - v čem se opět babráte? - kojeňák?, že Vám není hanba toto vymyslet, natož napsat!!!?

 - TÚ , jeho účel a částku peněz na účtu nějak nejste schopna vstřebat a cpete je svévolně p. Kiňové  na první místo před dětma?! A i kdyby, je Vám do toho nula,nula nic!!!

1 - útok v bytě chápete???  Že babička napadla pečovatelku, hodně rodině uškodilo, ale těžko mohli reakci babičky zabránit!

2 - k reakci T. Voříškové se nelze vyjádřit, Vy máte určitě vysvětlení


Nepřihlášený uživatel

#960 Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-19 20:40

#947: Stana - Re: Nepodpořím KVR 

 P o k u ď   t a k t o   r e p r e z e n t u j e t e    s v o u    v l a s t     j e    m i    s m u t n o .

Stana

#961 Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 01:16

#960: - Re: Re: Nepodpořím KVR 

 a vite z ceho me je smutno?

pokud tato zena K S zastupuje ted patercata tak je mi z toho smutno

kdyby nebylo Klary Vitkove Rulikove Vitkove rodice patercat by nemely zarizeny byt

nemely by kam ta mrnata donest, nebyly by postylky, nebyly by hracky, plenky, obleceni,

ani penize na TU ke kterym se chteji dostat

a kdyz socialka prestala pomahat v dubnu 2014 s detma k vuli agresivni babicky 

zase pomohla Klara ktera najala chuvy a pomohla s patercaty,

Sasa by se bez pomoci chuv zhroutila a socialka by zasahla

 Sasa a Tonda maji penize na TU  udajne 660 000 kdyz potrebuji neco pro deti proc si to nevyberou?

Klidne ale prodali svoje deti bulvarni zumpe Blesku

 stejne jako Rychtar a Kramny kteri davali clanky a fotky deti 

vite co bych rada videla ?

ucet za hospitalizaci 4 mesice, ucet za ioperace, ucet za ochranku, ucet za socialku,

ucet za psychatrickou pomoc, ucet za logopedii pro Antonia, ucet Klary za chuvy

mozna by se Sasa konecne probrala se sveho snu o domecku a o mori 

a konecne  si uvedomila kolik penez uz jeji rodina Ceskou republiku  stala

 

tady v Kanade agresivni babicka napadnout socialku tak uz jsou bez deti

a jak sama Sasa rekla tady v Kanade neni rasismus

 

 

 

"Zbavte mě toho pitomce/sundejte ze mě tu mrchu" - knížka, která vám pomůže zorientovat se v rodinném právu. Svoje celoživotní zkušenosti do ní vtělila právě Klára A. Samková. Knížka zahrnuje nejen průvodce rozvodem a řízením o svěření dětí do péče, ale i řadu historek, které se autorce přihodily v rámci "poskytování právních služeb".

 

Knížka je útlou stostránkovou brožurou a kvůli svému závažnému společenskému i praktickému sdělení by neměla chybět v poličce odborné literatury žádného úředníka státní správy, policisty, kurátora, soudce, státního zástupce, advokáta a podobně. Bude však přínosem i každému občanovi České republiky, který žije v blízkosti romských komunit.


Nepřihlášený uživatel

#962 Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 02:45

#959: - Re: Re: Nepodpořím KVR 

 - v čem se opět babráte? - kojeňák?, že Vám není hanba toto vymyslet, natož napsat!!!?

Pan Kroščen

 Ovšem pečovatelky vykonávají také kontrolní funkci. Víte, co všechno hlásí sociálce?

Nevím přesně, o co tam jde. Jenom vím, že musejí přímo hlásit své nadřízené všechno, co se u nás doma odehrálo.

Jaký z toho máte pocit?

No, samozřejmě se mi to nelíbí, protože bych taky chtěl mít svoje soukromí.

Vaše partnerka prý měla strach, že by jí děti mohli vzít?

Ano. Takhle jí to nějaká paní ze sociálky přímo řekla, ještě než šla do porodnice. Nevím, která to byla, prý nějaká mladší. Taky nevím, jestli se dá říct, že jí přímo vyhrožovala, ale řekla jí: „Víte, že o ně můžete přijít? Že vám je můžeme sebrat?“ Sašenu to tenkrát strašně vyděsilo.

Ale proč by jí je chtěli vzít?

Nevím. Asi proto, že neměla byt.

Vy jste ale přece měli střechu nad hlavou.

Měli jsme jedna plus kk


Nepřihlášený uživatel

#963 Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 07:12

#962: - Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 

Místostarostka Milovic se vyjádřila, že o narození paterčat věděla jen ona a starosta Milovic. Klub dvojčat a vícerčat o.p.s., vypustil tuto informaci do médií. Rodina měla 1+kk a větší byt jim přidělilo město, které tak učinilo bez intervence Kláry Vítkové Rulíkové.

 


Nepřihlášený uživatel

#964 Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 07:19

#961: Stana - Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 Stano, o co Vám vůbec jde?Srovnat život v Kanadě a u nás?Taky bych rodince doporučila, aby si mohla nějaký čas užít život jinde, pak by  si vážila toho, co jim je  v Česku poskytováno.Sen o domečku si může splnit, jsou mladí , když se přičiní celá rodina, tak se jí možná jednou splní.

Otto

#965 Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 08:00

#964: - Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 Celá rodina se už přičiňuje,všichni berou dávky,a ostatní všemožné podpory !!


Nepřihlášený uživatel

#966 Podpořím

2015-02-20 08:08

#965: Otto - Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

Tak vidíte, proč by nebrali, když někdo maká, aby se druhý měl dobře. 

Etana

#967 Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 09:22

#964: - Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 no to by potřeboval v ČR asi každý, uremcaná a věčně nespokojená zde není jen tahle rodina, podívejte se na volby, kdo kvůli dárečkům od "státu" je ochoten volit komunisty, vrahy, oligarchy a další šílenou sběř


Nepřihlášený uživatel

#968 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 09:42

#967: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

Etano, kdo Vám leží nejvíc v žaludku?Jste s něčím skokojen/á/? 

Etana

#969 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 10:16

#968: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 Nepřihlášený uživateli, v žaludku mi leží svačinka...a pak trochu rasističtí pokrytci. Proto také mám výhrady k aktivitám Kláry na poli veřejných projevů. Škodí víc než prospívá.

Etana

#970 Re:

2015-02-20 10:21

#951: -  

 o porušení kterých zákonů konkrétně píšete?


Nepřihlášený uživatel

#971 Re: Re:

2015-02-20 10:46

#970: Etana - Re:  

 Tato petice je velice dobře napsaná a informujte mne o výsledku a jestli pro cikánskou komunitu (vyrostla jsem s cikány ne Romy v jednom domě všichni byli slušní ) platí jiné zákony co se týče chování a co jiné menšiny co tady žijí?

 

Nepsala jsem to já, ale dovolím si otázku? Kde se píše , které zákony jsou porušeny, nebo se porušují?Třeba 951 vám  odpoví.

Stana

#972 Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 11:38

#964: - Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 o co me jde? o podporu Klare Vitkove Rulikove

Nechapu proc ma Klara dostav vyhazov za pomoc patercatum 

nechapu proc se ceska media tak negativne postavila proti Klare ktera nejvice pomohla

nechapu proc si mediator nesedl s Kinovou a Klarou a ten TU nevyresili v klidu

TU nejde zneuzit jak se boji Kinova,  tak ji to vysvetlit tak aby to pochopila

informace o rodine ktere dala Klara  do medii v rozhovoru  jsme videli vsichni  v TV dokumentu

 jak se jim muze splnit ten sen o domecku kdyz ma otec exekuce?

patercata potrebuji pomoc to je jasne, sami to nezvladnou, odebrani deti neni reseni

potrestani Klary vyzyvacim dopisem a vyhazovem Klary patercatum  nepomuze

spise uskodi jejich povesti a ublizi Klare ktera nejvice pomohla

tohle je ostuda Ceske republiky

Etana

#973 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 12:08

#972: Stana - Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 Stano, nechápete to, v pořádku, ale už se uklidněte, kašlete na rodiče paterčat i na úřednici z ministerstva a jděte si řešit své problémy, nejspíš jich málo nebude:)

Otto

#974

2015-02-20 13:30

 Celá kauza proti Kláře uškodila nejvíc rodině paterčat !!!!!! Oni to ale nikdy nepochopí. !!!


Nepřihlášený uživatel

#975 Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 13:55

#963: - Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

a pak ze jsou Cesi rasisti

 Aktualizováno 29.5. 2013 09:01

Budoucí rodiče paterčat Alexandra Kiňová a Antonín Krosčen dostanou v Milovicích už za dva měsíce větší byt, aby se ze svého současného jedna plus jedna mohli odstěhovat a měli s dětmi větší prostor.

Paterčata, která by vůbec poprvé v Česku měla přijít na svět v neděli, se se svými rodiči a starším bráškou nebudou muset tísnit v malém bytě 1+1. Od města Milovice totiž dostanou větší podnájemní byt.

 "Na to prádlo to bude supr. Já jsem si představovala že to bude mnohem menší, jak se tam namáčkenem, ale do té doby než začnou ťapat to je skvělý," usmívá se supermáma Saša. "Hodně se mi líbí. Zprvu to bude dobrý," doplnil tatínek Antonín.

Byt má 112 metrů čtverečních, tři pokoje, samostatnou kuchyň, chodbu a oddělený záchod od koupelny. Do nového domova rodina nebude muset vysoko. Je to jen pár schodů do přízemí. No a navíc se mamince budou hodit tři balkony, které lemují byt. "Je větší než standardní byty 3+1 v Milovicích," uvedla místostarostka Milovic Marcela Říhová.
 Jak ale bude rodina nájem a poplatky za energie platit, si zatím nedokážou partneři moc dobře představit. Podle místostarostky by měli platit asi jedenáct až dvanáct tisíc měsíčně. "Nevím, jak to zvládneme. To přítel ani nevydělá," říká Saša. Antonín přikyvuje a slibuje, že to začne řešit a pokusí se sehnat lépe placenou práci.

-------------------------

Pokud tedy chcete mladé dvojici nabídnout kočárek, oblečení na holčičky i chlapečky, autosedačku, zkrátka výbavičku pro miminka nebo nějakou jinou pomoc, pište na e-mailovou adresu dvojcata..........která patří Českomoravské asociaci Klubu dvojčat a vícerčat, jež mladé rodině pomáhá.

 

Případně můžete věci posílat přímo Sašině mamince na adresu: Olga Kiňová, Tyršova 610, 289 23 Milovice Mladá. "Číslo účtu, kam nám budou moct dobří lidí poslat nějakou tu korunku se připravuje. Děkuji," vzkázala Saša v  on-line rozhovoru na TNtecka cz

 

středa 29. května 2013, 13:44

Město Milovice má pro rodinu už připravený větší byt. „Dostanou jej dva měsíce po narození dětí. Předpokládáme, že budou ještě nějakou dobu v lékařské péči. Zatím jsme byt ukázali matce rodičky, byla spokojená,“ řekla Právu místostarostka Milovic na Nymbursku Marcela Říhová.

Stovky lidí chtějí pomoci

„Vybrali jsme ten největší, který má město k dispozici, je velký 112 čtverečních metrů,“ dodala místostarostka. Byt je v domě zrekonstruovaném po sovětské armádě.

Redakci Práva během úterý doslova zavalili zájemci, kteří rodině chtějí darovat jak peníze, tak vybavení pro děti. Dokonce se ozvalo i několik žen a seniorek, které nemají svá vnoučata, že by Alexandře rády s péčí o paterčata přímo pomáhaly jako chůvy.