Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Usáma bin Ládin neskončil v oceáne!

/ #9026 Re: Re: Re: V Turecku se víc nedá mluvit o bezpečnosti. Probíhá tu skutečná občanská válka

2016-04-28 14:05

#9022: - Re: Re: V Turecku se víc nedá mluvit o bezpečnosti. Probíhá tu skutečná občanská válka 

 

Usámy bin Ládin žije byl to povod na země!!!misto neho zabili jineho a pak vse upravilo se na photoshopu

Severoafrická odbočka Al-Káidy potvrdila smrt jednoho z pohlavárů Fronty an-Nusrá (obě skupiny jsou v Rusku zakázané) Abú Firase al-Suriho v Sýrii, informuje agentura Reuters.

Jak oznámila agentura, Al-Káida v zemích islámského Maghrebu ve svém prohlášení potvrdila, že al-Suri zahynul v důsledku leteckého úderu sil USA.

Pentagon už dříve prohlašoval, že terorista byl zlikvidován v průběhu schůzky teroristů na severozápadě Sýrie.

Abú Firas, bývalý voják syrské armády, byl zapojen do teroristické činnosti v Afghánistánu a byl spolubojovníkem vůdce Al-Káidy Usámy bin Ládina. Hned po tom, co v Sýrii začala občanská válka

Více: Severoafrická odbočka Al-Káidy potvrdila smrt jednoho z pohlavárů Fronty an-Nusrá

Zatĺkať, zatĺkať...

Samozrejme k zverejneným e-mailom serveru WikiLeaks sa agentúra Stratfor vyjadrila veľmi nepresvedčivo, a to tak, že „môžu byť falošné“. Vedenie agentúry Stratfor nakoniec usúdilo, že sa nebude zaoberať preverovaním publikovaných správ serveru WikiLeaks, a nebude ich ani vysvetľovať. Podarilo sa serveru WikiLeaks šliapnuť na kurie oko americkej vlády? Ako to vlastne bolo so smrťou Usámu bin Ládina, a čo sa vlastne Američania snažia utajiť?

Kontroverznou sa nepochybne stala aj posmrtná fotografia zabitého teroristu, ktorá bola zverejnená 2. mája roku 2011. Experti jej pravosť jednoznačne spochybnili. Ak si totiž porovnáte posmrtnú a známu portrétovú fotku bin Ládina, väčšina rysov tváre sa zhoduje. Podľa expertov to vyzerá tak, ako by niekto dal dohromady fotku bin Ládina s obrázkom nejakej mŕtvoly, a potom všetko rozostril. Veď ústa, zuby a dokonca aj fúzy sa dokonale podobajú. Neskôr sa dokonca ukázalo, že rovnaká fotka usmrteného bin Ládina sa objavila na internete už v roku 2009! Média napriek všetkému tvrdili, že fotku získali z vojenských kruhov.

Ako to teda s posmrtnou fotkou bin Ládina vlastne bolo? Snažil sa niekto z vojenských kruhov podstrčiť fotku mŕtveho bin Ládina  alebo si ju zhotovili samotné médiá, ktoré sa za každú cenu snažia každý deň priniesť čo najšokujúcejšie „zaručené“ správy?
A je vôbec Usáma bin Ládin mŕtvy? Prečo Al-Kajdá jeho smrť poprela? Kto tu koho ťahá za nos, a kto v tejto podivnej hre určuje pravidlá? Je zverejnenie správy o smrti Usámu bin Ládina tesne pred začiatkom volebnej kampane amerického prezidenta Baracka Obamu len úplnou náhodou?

Usáma bin Ládin neskončil v oceáne!

foto upravené ve fotoshopu