Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.

kodl
Nepřihlášený uživatel

/ #290 Re: Re: Re: spoluprace obcanskejch sdruzeni

2012-02-24 22:47

#289: Rudolf - Re: Re: spoluprace obcanskejch sdruzeni 

 

Vážený pane Rudolf, mé psaní není o demagogii, ale o tom, že mám pravdu bouhužel pro vás já a ne Vy. Předhazujete mi tu něco co už dávno není pravdou pravdoucí. Program SES o kterém se zmiňujete ve svém článku zde je programem, který vytvořil pan ing. Schlimbach a jak je mi známo tak ten s panem Popelkou a s HV NR již dávno nespolupracuje a to od doby co byl z HV vyhozen její zakladatel pan Princ a též jeho spoluzakladatel pan Baťa. Vy jste si tento návrh dali jen na své stránky a přivlastnili jste si ho, bez toho aniž byste měli souhlas autora jakkoli tento program realizovat v praxi. Pane pokud se má dělat něco dobře, musí to být v souladu se zákony. A pak podnikat akce jakékoliv, třeba i politické, měl byste mít registrované hnutí na ministerstvu vnitra a legální účet, vést účetnictví a podávat daňové přiznání. Vy na stránkách HV NR voláte po příspěvcích od lidí na účet, který je, ale soukromý. Pokud toto vše Holešovská výzva nemá, tak už je tu zaděláno na velký problém. Můj názor je ten, že pokud se i nějaké peníze seženou, tak je někdo ukradne. A to jsme jen na začátku, kde jsou další poplatky za vaše akce atd. Takhle se opravdu rozumná politika dělat nedá. Když chci něco dělat tak stále ještě v této zemi musím hlavně respektovat zákony, které tu stále platí, protože ještě nemám vyhráno. Chcete mi to ještě vyvracet, že nemám pravdu.