Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM


Nepřihlášený uživatel

/ #3841 Re: Re: Re:

2013-02-04 15:31

#3837: - Re: Re:  

O tom, že volíte komunisty, nepochybuji :-))... a je to vaše věc....akorát si, prosím, nechte kázání o slušnosti:-)) Váš slovník je výstavní též:-))

 Pokud je volí soudružka Baborová, je to stejné...rozdíl nastává ve chvíli, kdy vstoupí aktivně do politiky, zapíše se na kandidátku a usiluje o veřejnou funkci.

Jako politička ( navíc snad chytrá a soudná, jak ji popisujete ) musela počítat s nesouhlasem.  99,9% hlasů pro komunisty se prostě nekonalo...popravdě, nevím, co čekala...

Pan Zimola je možná pro někoho osobnost, pro mne ne. Já jej vnímám jako kariéristu, který ( prý ) má velmi rád peníze....jeho činy to bohužel spíš potvrzují...( i on je podepsán pod mnohými předraženými a účelovými projekty v minulém období....a tuším, že se asi mohl i podílet na jistém porcování ...)

Sňatkem s komunisty však nyní získal všechny významné posty spojené s tokem peněz...jen ouha, za ně obětoval, byť sám učitel, školství... tak holt musí nést zodpovědnost a čelit nesouhlasu. Je to o jeho svědomí...

A o můj spánek nemějte obavy ... pokud vy spíte dobře po všech zločinech komunismu, pak každý jiný musí spát skvěle...