Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM


Nepřihlášený uživatel

/ #3890 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-02-06 12:35

#3886: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 :-))) nechte už těch nesmyslných blábolů:-)) Vy jste opravdu materiál:-)))

Milošovi Zemanovi nevděčím, pokud vím, vůbec za nic ... a navíc, jeho soukmenovci se na tom rozkrádání republiky, hlavně díky Opoziční smlouvě vydatně podíleli...a bohužel stále podílejí...

Nejsem si jistý, jestli mi stát dává adekvátně tomu, co mu odvádím....každopádně náš stát považuji za moloch s obrovskou armádou úředníků a systémem spravování státních peněz, podobném cedníku a systémem spravedlnosti, který nefunguje a který si zprivatizovaly politické strany, včetně Vámi tolik velebené ČSSD.

Pro mne je řešení někde mimo "tradiční", velké strany ... ty tu zapříčinily současnou situaci. Vždyť za ČSSD, kdy nebyla krize a byl rekordní nárůst HDP, vznikaly neodůvodnitelné obrovské deficity... Tradiční strany musí projít velkou personální očistou a stát musí výrazně zeštíhlet. Pro mne by bylo vítězstvím, kdyby tradiční strany a tradiční politici dostali na pár let malou karanténu:-) Oni se snaží budit dojem, že jsou nenahraditelní, ale tomu věří pouze oni...

Jen pro představu: třeba u nás na OSSZ, pan Škromach vybavil stěny úřadu originály obrazů za stovky tisíc...přičemž obrazy stejného autora je možné pořídit v galerii do desítky tisíc....oni totiž naši politici hrají malé domů bez rozdílu dresu... 

Ale tento můj despekt k demokratickým ( i když korupčním a klientelistickým) stranám neznamená, že bych je nevnímal stále pozitivněji, než komunisty...ti by měli v karanténě, pokud se nezřeknou ideologie marxismu-leninismu a teorie třídního boje, vydržet až do svého zániku.

A studenty nechte na pokoji, využili pouze svých práv ... že se to nehodí do Vašich "pravd" se přece může v demokracii stát, ne?