Petice za zruseni cirkusu Delfini v Praze

Quoted post

P.P

#303 Re:

2013-04-15 18:28

#300: Jiřina -  Jen to nepřehánějte! Proč by je měli narvat do letadla? Oni poletí speciálem(jak jsem se dočetl) . ZOO také převáží zvířata až z Afriky. To musí být pro slona uzavřeného v bedně hrozné. Já tu cestu odhaduji minimálně na týden.Tady to nebude šup, jak Vy píšete.Chudák slon,ten musí být po těch silnicích umlácený.Jak ho krmí,napájí,atd.? Na Vás je vidět zaujatost,jinak by Vám vadilo i toto .Není to tak dávno když ZOO převážela slony z Afriky. Kde jsou Vaše komentáře k těmto převozům? Váše odpověď bude, že se jedná o delfíni. Moje odpověď je,že i slon je inteligentní zvíře.

 

Odpovědi

Petr Z

#306 Re: Re:

2013-04-15 19:03:13

#303: P.P - Re:

Docist se clovek mohl i to, ze cirkus Delfini v Pr. mel byt na uzemi Prahy 7 (ulice Argentinska), dale, ze mel byt na uzemi Prahy 8 (Rohanske nabrezi) a nyni, ze ma byt na uzemi Prahy 12 (ulice Novodvorska). Jiz bylo nekolikrat zminovano, ze delfin je schopen dychat pouze vedome, proto neni mozne jej behem transportu uspat a tak trpi vice nez Vami zminovany slon. Samozrejme mnozi nepovazuji ani ZOO za ukazku nejlepsiho pristupu a davaji tyto nazory znat. Ze je ale nenajdete primarne pod petici tykajici se delfinu, to jste jiz patrne pochopil sam.


Nepřihlášený uživatel

#308 Re: Re:

2013-04-15 19:07:18

#303: P.P - Re:

Jasně, že nepoletí normální linkou. Tam by se mohli pohádat o fleka u okénka...


Nepřihlášený uživatel

#317 Re: Re:

2013-04-16 19:42:18

#303: P.P - Re:

Nepředvádějte svou hloupost a neznalost. Zaprvé o převozu delfínů evidentně nevíte ani zbla, ale že se oháníte převozem slonů, o kterém taky moc netušíte, to už je trapas. Kromě toho, do zoo se zvíře převáží většinou jednou, netahají jej z města do města, aby dělalo kašpárka primitivům. Nechcete zkusit najít smysluplnější argument? Já vím, asi vás to bolí ho tak pracně dolovat, přesto by pro vás asi bylo lepší si vytrpět trochu té bolesti, než si dělat takovou ostudu.


Nepřihlášený uživatel

#318 Re: Re:

2013-04-16 19:46:11

#303: P.P - Re: Naše odpověď nebude, že se jedná o delfíni. Když už, jedná se o delfíny. Ale aspoň víte, že slon je inteligentní zvíře. Tleskám! Časem třeba zjistíte, že speciál je letadlo. Ale teď už huš za maminkou, ať vám přečte pohádku a vy se trochu uklidníte.

 

Jiřina

#321 Re: Re:

2013-04-16 22:26:20

#303: P.P - Re:

Myslím, že Petr i mnozí jiní , už odpověděli za mě.