MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#31650 Tohle jsem napsal dávno předtím, než se v novinách objevilo, že Janoušek skutečně žádá......

2015-01-10 15:34

Chystá se Janouškova amnestie ze zdravotních důvodů, jako Zemanovům závěrečný komunisticko nacistický "majstrštyk". 

Mynář koupil vilu od Janouškova advokáta. Za 5, 5 milionu korun

Cena je naprosto nesmyslná, dokonce i kdyby to bylo rozpadlé, propadlá střecha a do domu dva roky teklo, byla by cena sotva adekvátní. 

Je dobře, že je to venku, je to evidentně jeden z možných milníků a z mého pohledu to vypadá velmi dobře. Mynář velmi brzo na Hradě skončí a tedy se věci začnou hýbat tak, jak jsem psal včera. Do věci se bude muset vložit vláda, bude muset převzít úřadování na Hradě připravit Zemanovu abdikaci. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#31673 Re: Tohle jsem napsal dávno předtím, než se v novinách objevilo, že Janoušek skutečně žádá......

2015-01-10 18:22:03

#31650: - Tohle jsem napsal dávno předtím, než se v novinách objevilo, že Janoušek skutečně žádá...... 

 Já opravdu nechápu proč ještě na tom Hradě straší, když ho 90% občanů ČR nemusí!


Nepřihlášený uživatel

#31677 Re: Tohle jsem napsal dávno předtím, než se v novinách objevilo, že Janoušek skutečně žádá......

2015-01-10 18:25:35


Nepřihlášený uživatel

#31680 Re: Tohle jsem napsal dávno předtím, než se v novinách objevilo, že Janoušek skutečně žádá......

2015-01-10 18:41:56