PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#639 Re: Re: Nestáhla ji na dno, jen ji vyprovokovala

2015-02-14 03:20

#638: - Re: Nestáhla ji na dno, jen ji vyprovokovala 

 diskuze rodina 

Paterčata 

(4.12.2014 12:50:26)
Dokument skončil. Jak se vám líbil? Nebyla to pro rodinu medvědí služba? A jak se vám zamlouvala Klára? Mně lezla silně na nervy. Myslím, že byla hodně důležitá a exhibovala. Jako by ten pořad byl o ní, ne o rodině s paterčaty.

 

 (4.12.2014 19:30:25)
Klára mi tam přišla hrozná - měla daleko horší chování než Saša i její maminka. Klára mi přišla příliš afektovaná - nechápu co dělá na takovém postu, když se nedokáže ovládat ani před kamerama.... Omluva by byla, kdyby měla třeba bipolární poruchu, to by bylo její chování omluvitelné.... 

Saša mi byla velmi sympatická a její manžel take - obdivuji je, že paterčata zvládají...........

4.12.2014 12:58:22)
Dokument jsem neviděla, ale co probleskovalo médii, tak si myslím, že to zavánělo zneužíváním dětí ... Něco jako Výměna manželek.

Myslím, že to režisérka dokumentu krutě nezvládla.

Jestli je Klára ta z klubu vícerčat, tak jsem její výstup (opět mám jen z médií) nepochopila a nebyla mi sympatická.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#640 Re: Re: Re: Nestáhla ji na dno, jen ji vyprovokovala

2015-02-14 06:04:18

#639: - Re: Re: Nestáhla ji na dno, jen ji vyprovokovala 

 Většina diváků očekávala  pořad o žřvote dětí, paterčat, jak rostou, jak se vyvíjejí, krátké záběry z jejich života a  bohužel dokument je o  hamižnosti a  natahování rukou a měl  by mít jiné spektrum diváků. O to také svědčí  výše popsané reakce divaček, které se dívaly s cílem rozplývat se nad dětmi a neřešit nějaké problémy chování menšiny, které  je nezajímají.  Využití dětí  s cílem dostat honorář, ano s tím souhlasím.


Nepřihlášený uživatel

#641 Re: Re: Re: Nestáhla ji na dno, jen ji vyprovokovala

2015-02-14 06:48:15

#639: - Re: Re: Nestáhla ji na dno, jen ji vyprovokovala 

 ano, přispívatelka, která už na předchozí diskuze psala své"postřehy" s cílem zdiskreditovat  Rulíkovou a teď si opakovaným  kopírováním přihřívá svou polívečku. Myslím, že myšlenka o poruchách osobnosti a chování se spíš týká této  neustále kopírující, přetahující a především nesprávnámi odkazy matoucí ženské.