MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#41944 Re: Re: Re: Re:

2015-03-10 11:00

#41919: Káča - Re: Re: Re:  

 Hájite neobhajitelné.Pokud máte zbytek rozumu tak si to musíte přiznat.Jak říká náš z vůle lidu pan prezident,exstrémistů je málo a proto křičí ,aby je bylo slyšet.Tak je to i s vámi,když nedokážete prohrávat,tak se nepouštějte do souboje.S tím že Karel nemůže vyhrát,jste přece museli počítat.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#41949 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-10 11:24:58

#41944: - Re: Re: Re: Re:  

 My jsme tuto moznost pripousteli, protoze Knize bojoval cestne a proti nemu sedel prolhany komunisticky podrazak, ktery se nestitil naprosto niceho !!!!!  Take jsme si uvedomovali, ze v ceske populaci neni, bohuzel, dostatek inteligentnich lidi, aby nemyslici tupce ze zaplivanych putyk prehlasovali !  Podle me nebyl zvolen z vule lidu, ale zvuli lidu.  Nevim, jestli chapes, jaky je rozdil mezi vuli a zvuli.  Z Tveho prispevku smrdi komunisticka retorika, tak se vykecavej se svymi soukmenovci a nelez mezi normalni lidi. Cest !!!!!!!!!!!!

Káča

#41954 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-10 11:50:32

#41944: - Re: Re: Re: Re:  

 Pochopitelně.Když proti sobě stojí dva kandidáti,tak je jasné,že si každý musí připustit variantu,že právě jeho kandidát nemusí vyhrát.Pravdou je,že já osobně jsem byla o vítězství knížete přesvědčena,jelikož mě ani ve snu nenapadlo,že by mohlo být v České republice tolik komunistů a hlupáků,kteří by byli ochotni zvolit si za prezidenta lháře a podrazáka! Káča