PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2013 Re: Re: Re: Re: Petici NE

2015-03-15 21:46

#1999: - Re: Re: Re: Petici NE 

A co by jste od státu chtěla zpátky? Vždyť každý se má postarat sám o sebe, tady témeř každý tvrdí. Co tím máte na mysli?

Jedni nemohou mít nic (např. rodina paterčat) a druzí by něco chtěli zpátky od státu? Nějak tomu asi dobře nerozumím.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2015 Re: Re: Re: Re: Re: Petici NE

2015-03-15 21:53:49

#2013: - Re: Re: Re: Re: Petici NE 

 Já tedy od státu nedostala nic nad rámec zákona Nikdy jsem nebyla bez práce, nikdy jsem nebyla na podpoře, přidavky na děti jsem nebrala. Stát mi zajistil vzdělání dětí a lékařskou pomoc asi jako každému jinému. Jednou za rok zaplatím daně a běžně během roku DPH, a silniční daň


Nepřihlášený uživatel

#2016 Re: Re: Re: Re: Re: Petici NE

2015-03-15 22:01:07

#2013: - Re: Re: Re: Re: Petici NE 

 Prosím nepište, že rodina nedostala nic, je to vidět. Taky je vidět co ta rodina státu odvedla. Je to vyjímečné mít paterčata, ale zatím je zásluha taková, že je porodila , jen zapomněli, že to chce taky to další a to zodpovědnost. Neviděla jsem, že rodina kiňokrosčen něco tomuto státu odvedla. Kiňa asi podle všeho pracoval ve Škodovce, nebo kde, Kiňová pracovala kde?To je to co vadí, jim se to nevyplatá, tak proč by pracovali a nám se to vyplatí? Když bude tak uvažovat každý tak i to Řecku předeženem. Řekové mají ještě co prodat, ale co prodáme my?


Nepřihlášený uživatel

#2025 Re: Re: Re: Re: Re: Petici NE

2015-03-16 06:07:36

#2013: - Re: Re: Re: Re: Petici NE 

pisu v mnoznem cisle protoze nejsem sobec a myslim si ze nejenom ja ale vsichni po odpracovani 40 let si zaslouzi slusnou penzi a slusnou starostlivost za to ze si v praci znicili zdraví

a na starobu se o ne nema kdo postarat, nejsou na to penize, ale nekterym nemakacenkum a tezke nemocným na koleckovych bruslich se cpe jak se jen da i neda, nad ramec zakona a porad rvou ze je to malo