PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2352 Re:

2015-03-25 12:47

#2350: AndyO -  

 tato vase odpoved svedci presne o tom, ze jde o strasnou nenavist z vase strany 

uz delsi dobu jsem presvedcena ze AndyO = princezna Alexandra Sašenka Kiňová (nebo nekdo velmi blizky)

vase vyjadreni .....  se mi z duše hnusí...a chci, aby si to konečně uvědomila........ vyjadruje mnoho....

zamyslete se uz konecne, jestli jste toho schopna, vite takova nenavist vuci jine osobe se casem muze obratit prave vuci vam samotne

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2354 Re: Re:

2015-03-25 16:44:05

#2352: - Re:  

 Když jsem viděla prvně dokument, tak jsem si myslela, že Klára patří k širší rodině, vůbec mě nanapadlo, že je to nějaká úřednice. Ona to s rodinou myslela dobře a bylo jasně vidět jak chytře pro ně ,jim radí a co všechno dokáže zařídit. Nevím kdo jiný by jim s takovým nasazením a vervou  pomáhal. Vlastně ona řešila všechny jejich kiksy a vše omlouvalaJen ona sama ví nejlépe co všechno nebylo košér a nikde to neroztrubovala, jen a jen omlouvala jejich neschopnost a lenost. Nevím jestli věděla jak se chovají k pečovatelkám, ale určitě mezi rodinou a pečovatelkama nebyl dobrý vztak, jinak by se to tam tak nestřídalo.Málo komu by se líbilo aby jej proháněla ženská, která asi nic moc neumí a nezná a dělala ze sebe hvězdu. Nikde nebylo řečeno proč chtěli peníze z TU , o všem se jen mlží a ono by nám do toho nikomu nic nebylo, jen kdyby se rodina nezachovala takovým sprostým způsobem jako se zachovala.


Nepřihlášený uživatel

#2356 Re: Re:

2015-03-26 10:18:07

#2352: - Re:  

 vyhrožuješ?