PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2384 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-27 08:44

#2380: AndyO - Re: Re: Re: Re:  

 Prarodiče jsou základ a vzor, jaký je to vzor , to víme- nedělají a dělat nebudou, protože se to nevyplatí.Kiňová O by si práci mohla najít, je dost pomocných prací , do Prahy se dá dojíždět. Na co má Kiňa důchod , když si dopřává cigarety a alkohol, to by měl posoudit posudkový lékař.Kdybychom byli všichni stejní tak tady do roka nebude na nic ani na ty dávky co berou sociálně slabí, někdo na to musí přeci vydělat, aby se dál mohlo rozhazovat těm "potřebným "Taky paterčatům nepřeji nic špatného, ale chování rodičů mě nemůže přesvědčit, že si to zaslouží /rodiče/Stálé jejich požadavky  a pořádání různých sbírek, kde si říkají ocelkem dost nepotřebné věci mne zaráží. Dostávají poměrně dost peněz, včetně přídavků na bydlení, tak proč chtějí ještě další sbírky. Prohlédla jsem pár jejich fotek rodičů s dětmíi a co mne zarazilo, byla přehlídka oblečení pana otce a to není žádný aušus , převážně značkové, včetně čepiček, Když budu jen počítat trička tak jich bude na padesát a žádné seprané, to jsou asi sponzorské dary.Není to rytí je to jen konstatování skutečnosti. Konflikt je asi součástí hry  o peníze a KVR stála v cestě.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2385 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-27 08:49:02

#2384: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Říká se tomu : VYŽÍRKY  !!