PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2501

2015-03-29 11:36

 Na restauraci a na pracovní místa. Jsem zvědavá kolik těch pracovních míst pro sociálně slabé zajistí.

 Mohou místo dávek zaměstnat Tondu,vždyť je kuchař. To by mu to ale Saša musela dovolit. Jsem zvědavá,jak ta Férofka bude dlouho fungovat ale hlavně kolik míst pro sociálně slabé založí? 0,2 dc polévky za 20Kč a 0,4 za 38 kč.Ve škole mají svačiny pro dítě 40 kč Od Férofky.Ještě se tam na webu rodiče školáků hádají proč to za tyto peníze do školy vozí. Všechny děti na to nemají a jsou za socky. V Milovicích je fakt veselo.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2503 Re:

2015-03-29 13:38:30

#2501: -  

Připadá mi to jako rarita, dávat dotace na restauraci, která vydělává na přípravě jídel. Utratit skoro 3200000za necelých pět měsíců  je až dost i na rozhazovačného podnikatele. . Je to na zařízení, nebo na platy, dotace jídla, nebo proč dostává provoz jedné restaurace nějakou dotaci. Restaurace musí vydělávat a pokud ne, tak to není restaurace, ale tunel. Zaplatím člověka mzdou např. 15000 bude jich tam 17 , tak ta částka je na 13 měsíců komplet na mzdy.Pokud ta restaurace nevydělává, tak si mají pozvat Polraita, aby jim řekl co dělají špatně. Svačiny pro děti za 40  to si asi opravdu může průměrná rodina dovolit, ono je to za měsíc nějakých 880 korunCo do nich dávají asi v tom případě uherák a pršuto, nebo je to svačina pro horníka. Nedivím se, že ty svačinky krachly,