PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2776

2015-04-06 12:13

Přečtěte si něco o zákonech kolem TRANSPARENTNÍCH ÚČTŮ a sbírek. Ten kdo ji pořádá je hodně odvážnej. Je tam za nedodržení i drobností pokut jako máku. A nakonec pokud ji ten pro koho se pořádá nevyužije tak jak je uvedeno v názvu,musí peníze vrátit. To není můj výmysl ani moje přání,to jest psáno v zákoně. Všechno se dokladuje a kontroluje zpětně. Hrozí a to právě tomu kdo ji založil až půl milionové pokuty. Tak že,jako že peníze z TU který založila paní Rulíková,ať skončí na jakémkoli účtě budou peníze stále pod kontrolou úřadu. Takový je prostě zákon. A můžete tady zastánci KIKR prskat jak chcete. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2777 Re:

2015-04-06 12:30:35

#2776: -  

 Ten zákon jsem četla, ovšem nejsem právník, já bych z toho vydedukovala, že o zbytku by měl rozhodnout kraj a možná nevyužitý zbytek odvést.Nový TU je zase nějak brozo uveden v život a hlavně první dárce se překonal


Nepřihlášený uživatel

#2784 Re:

2015-04-06 14:14:04

#2776: -  

nemejte strach pro KiKr zakony platit nebudou a hlavne nikdo je nebude kontrolovat

dovedete si prestavit ten rev slecny matky o babce ani nemluvim, advokatky a vsech jejich mluvcich kdyby nahodou chtel nekdo dodrzovat zakon a nedej boze pozadoval pokutyanebo neco vratit?

 

to by bylo reci o diskriminaci a rasismu, bohuzel jsou zvykly ze pro ne zakony neplati .........