PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3335 Re: Re: Re: Re:

2015-04-21 12:11

#3326: - Re: Re: Re:  

 podle vas se clovek nema pravo branit?

ten rozhovor Klary v tisku byla pouze reakce na akci rodicu =krive narceni z kradeze,

nadavky v diskuzich (kde teticka Ruzen na romea psala ze Rulikova je hamizna hyena),

verejna urazka Klary v chatu kdyz  Tonda Klaru obvinil z chamtivosti, vypocitavosti a ze lzi

a pozadal verejne o ukonceni spoluprace s Klarou

my  kteri jsme patercatum fandili, jsme zacali predvidat ze neco "zleho" se deje okolo patrecat

Klary rozhovor bylo pouze varovani ze to tam spatne dopadne

nevime kdy se Kinove a Kroscenovi nabidla sama Samkova "obhajkyne macetovych vrahu "

ale tam bude asi to zlo, plus ty milionove dotace "hodne tete Petre"

 

verejna omluva Klare od Kinove a Kroscena  by byla na miste

verejna omluva pecovatelce od  babky Kinove  by byla na miste

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3337 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-21 12:37:55

#3335: - Re: Re: Re: Re:  

 Co psala ta tetička Růžena se přesně hodí na její chráněnce- O té hamižnosti , lživosti mne přesvědčil někdo jiný, ale KVR to určitě nebyla. Všichni vychvalovali Krosčena, já ne, od začátku mne jeho chování připadalo nějak podezřelé, bylo tím, že se nepodívá ostatním do očí. Někde jedna paní popisovala, že vyslechla jeho rozhovor, kde přesvědčuje matku dětí jak jim všichni budou pomáhat vzhledem k tomu, že budou mít paterčata. Nevím co je pravda, ale docela mi to k němu sedí.Dobře si spočítali, že paní Samková je ta co oni potřebují a hodí se jim. Kdo se jim už nehodil byla paní Rulíková, která chtěla dělat vše pro děti, jen nepočítala s tím, že rodiče jsou vypočítaví a chtiví peněz,to jim zaslepilo oči. Sen o domečku se jim pomalu ztrácí do nenávratna. Ještě, že mají ty peníze za své výstupy v mediích


Nepřihlášený uživatel

#3338 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-21 13:26:10

#3335: - Re: Re: Re: Re:  

 Samozřejmě má každý právo bránit se. Nač ta otázka?

Nemyslím, že rozhovor p. KVR byl reakcí na seznam toho, co jste tady vypsala a něco snad časově uspíšila. Rozhovor udělala při plném vědomí o mediálně známé rodině a tisk se vznášel radostí nad čteností článku v okurkové sezoně po novém roce.

Jo a už je článek na Romea.