PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3354 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-21 17:38

#3352: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 neznam vase zivotni hodnoty,

jenom jsem vam vysvetlila ty moje, proc to berete tak osobne a jako atak na vas nechapu

a jeste jako hruby a nevhodny atak, to uz vubec nechapu

 

vdek a podekovani jsou dve rozdilne veci, 

to ze jsem nekomu vdecna neznamena ze lezu po kolenou, ale rikam tomu cloveku kteremu jsem vdecna dekuji a davam mu najevo svoji vdecnost svym chovanim, tim ze mu zavolam a poptam se

jak se ma, ze mu zavolam na Vanoce ci k svatku, ze jsem v jeho zivote, ze se ho zeptam na radu ale udelam si to podle sveho vedomi k me spokojenosti, za radu mu  podekuji ale i vysvetlim proc s jeho radou treba nesouhlasim

kmotrovstvi mame stejne, jak teda vysvetlite diteti ze jeho kmotricka uz v jeho zivote neni?

to pred Bohem dany slib mame pravo porusit a kmotru na narozeniny ditete ani nepozvat?

pomlouvani a obvinovani ze strany Klary jsem nikde v diskuzich necetla, pouze to Kroscenovo

Sasa je pod vlivem Olgy Kinove, tohle je prece romska tradice kdy dite bezmezne posloucha matku

Sasa ten samostany prvni krok nikdy neudelala a ani neudela, nemuze, neumi to

dcera ktera se od sve matky nikdy neosamostatni nedokaze dobre vychovat svoje deti,

jak maji deti respektovat svoji matku kdyz kazdy den vidi ze se musi poslouchat na slovo a

deti vyrustaji v tom, ze babicka je general a babicka ma vzdycky hlavni slovo

 

podivejte na bolest maleho Tonyho jak place na balkone kdyz Sasa rve jak na lesy

babicka byla pritomna hadce, proc makeho kloucka neuklidnila? proc ho vystrcili na balkon?

vdek a pokora te rodine chybi

rvat na Klaru  ktera jim nejvice pomahala byl hnus!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3359 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-21 18:51:59

#3354: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Právě, že mé životní hodnoty neznáte, beru to osobně, když reagujete na můj příspěvek.

Batoleti není potřeba vysvětlovat kmotrovství, máte to jinak? U nás dítě klidně oželí kmotra, ani neví kdo to je a věnuje se vrstevníkúm. 

Je úsměvné argumentovat čtením nějakých diskuzí. 

Vadí vám, že holka poslouchá matku? No, někdy je to v tomto případě třeba na škodu. Vás to mrzí, že vás děti tak neposlechnou? Nejspíš ano.

Nehrajte na city s Tonym, to je hnus, víme kulo, co se tam odehrálo.