MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Slavek.
Nepřihlášený uživatel

#47602 Re: Komunisticti zlocinci nedaji pokoj.

2015-05-07 21:36

#47601: -  

Ty komunisticky dobytku,komu tady kecas? Prozil jsem padesata leta,prozil jsem teror komunistickych zlocincu Gottwalda,Zapotockeho,Novotneho a Husaka. Vsechno vam velice dobre proslo komunisticti gangsteri protoze Cesi radi zapominaji a to diky  sve holubici povaze. Masinove vedeli jak se s vami ma jednat ,nejak vam zase narost hrebinek nicemove bolsevicti.  

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#47608 Re: Re: Komunisticti zlocinci nedaji pokoj.

2015-05-08 04:06:52

#47602: Slavek. - Re: Komunisticti zlocinci nedaji pokoj. 

 Slávku ! Souhlasím. Ale Novotného bych vyměnil za gen. Svobodu (agenta NKVD).

Novotný držel komunistickou špičku na uzdě. Nepřistoupil na umístění  sovětských raket, vč. obsluhy na našem území. Také proto byl odejit. Až se dostaneme k sovětským archivům (snad někdy za 100 let), bude jasněji. Moje téze: Novotný nesouhlasí ? Vyměníme. Nejlepší bude Dubček. Je to slaboch a vyrostl v SSSR. Způsobíme "rozvrat" v Československu. Nasadíme síly Varšavské smlouvy a obsadíme toto uzemí naší armádou. Nasadíme rakety středního doletu a bude vymalováno.

Do r. 1968 bylo Československo jediným územím pod vlivem SSSR, kde nebyly vojska SSSR. Dubček sehrál velmi smutnou roli. A to jak osobní, tak politickou.

Neobhajuji Novotného, ale byl to po Gotwaldovi a Zápotockém první inteligentní prezident.