MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#60545 Re: Re: Re: Tuto petici podepsali lidé, kteří naprosto přesně vědí, proč by Zeman neměl....

2015-10-07 14:42

#60540: - Re: Re: Tuto petici podepsali lidé, kteří naprosto přesně vědí, proč by Zeman neměl.... 

 Díky. Takových věcí jako tykání od idiotů toho si člověk přece ani nemusí všímat a nemusí navíc klesat na své důstojnosti. 

Občas také použiji vulgaritu např. místo idiot používám občas zemanot, je to přesnější, neboť je to idiot, který zbytek svých schopností používá na to, aby škodil. 

Občas se také nezdržím a místo pyterl ruských exkrementů použiji pyter ruských sraček, což je také přesnější, ale bohužel vulgární. :-)

Tož tak. 

Využívejte ubohosti ruských trolů k tomu, abyste krátou slušnou větou ukázal, jakými ubožáky jsou. Snad některým voličům Zemana dojde, že udělali velkou chybu, když se přidali (podlehli) k partě ruských trollů, kteří jsou přitom naprostými ubožáky, kdy je navíc naprosto zřejmé, že právě lidé, kteří Zemana volili by se jim v reálném životě vyhýbali obrovským obloukem, neboť zločince bystostně nenávidí, ale o MIlošovi si myslí, že je "světec" - nechali si to namluvit. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#60550 Re: Re: Re: Re: Tuto petici podepsali lidé, kteří naprosto přesně vědí, proč by Zeman neměl....

2015-10-07 15:04:46

#60545: - Re: Re: Re: Tuto petici podepsali lidé, kteří naprosto přesně vědí, proč by Zeman neměl.... 

 Jak jsem napsal, Vase prispevky poznam.  A "pytel plny ruskych sracek" mi nepripada ve spojeni

se Zemanem vulgarni.  Cestina je sice kosaty jazyk, ale v souvislosti s hradnim Ozralcem mi pripada

chudy.          Zdravi Vas Dan