MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
Quoted post
Nepřihlášený uživatel |
#760812016-03-15 16:29Zvěrstva SavčenkovéPřípad ukrajinské návodčí palby z batalionu Ajdar Naděždy Savčenko obviněné z účasti na vraždě ruských novinářů na Donbasu, dostává mezinárodní rozměr a stále se objevují nové podrobnosti. Například starosta Užhorodu Sergej Ratušňak na své facebookové stránce psal o tom, jak Naděžda Savčenko týrala a mučila zajatce.
O tom, že bojovníci Ajdara brutálně mučí zajatce, vyprávěl již dříve kněz Svato-Nikolského chrámu Vladimír Mareckij, osvobozený z ukrajinského zajetí.
Podle jeho slov se obzvláštní brutalitou odlišovala Naděžda Savčenko, kterou tak aktivně brání kyjevská vláda. Libovala si ve své síle, osobně mlátila zajatce a pronášela u toho různé průpovídky. Kvůli výdělku navrhovala prodávat orgány zajatců, a když ostatní členové batalionu nesouhlasili vydávat zajatce na orgány, navrhla je tedy zabít, „aby se neutrácelo za dopravu do SBU“. Slova kněze podpořil jiný osvobozený zajatec, voják opolčení Stanislav Stankevič. Násilí na něm začalo po té, co odmítl provést diverzní skupinu do Šachťorsku. V průběhu dlouhé doby ho mučili, bili, trápili hladem. A aby na hrozné mučení v ukrajinském zajetí nezapomněl, vypálili mu ajdarovci na tělo svastiku. A to ani zdaleka nejsou všechna zvěrstva, kterých se účastnila poslankyně ukrajinského parlamentu Naděžda Savčenko během své služby v ukrajinské armádě. Není tím název „Hrdina Ukrajiny“ znehodnocen, když ho „hrdě“ nosí ta, která trýznila a mučila vojenské zajatce? |
|
Odpovědi
Nepřihlášený uživatel |
#76084 Re: Je to velmi málo pravděpodobné....2016-03-15 16:32:10....nekoreluje to s žádnou další informací a tedy je to s největší pravděpodobností výplod ruské trollí propagandy. |
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných
Petice za zabavení majetku ruského teroristického státu v ČR
Trest členům gangu týrající zvířata v Číně
Petice za prošetření případu Libora BENÍČKA (kauza týrání zvířat v oboře Březka)
Petice za ochranu Kunratického lesa pro lidi
Výzva k pojmenování železničního terminálu VRT Praha-východ po Janu Kubišovi
Výzva vládě k zabezpečení urgentní humanitární pomoci Gaze a dosažení dohody o příměří
Otevřený dopis arcibiskupovi Janu Graubnerovi ohledně odvolání P. Marka Orka Váchy
Za změnu „ZÁKONŮ PRO KOČKU“
Výzva vládě Pomoc pro 100+100 dětí z Gazy
Podporujeme Izrael v boji proti teroristům, postoj české vlády je správný
Deklarace zastání se srnčí zvěře
Chcete něco změnit?
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění. Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé? Zahajte sociální hnutí vytvořením petice.
Vytvořte vlastní peticiDalší petice, které by vás mohly zajímat
ŽÁDÁME VYŠŠÍ TRESTY ZA TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
124095 Vytvořeno: 2025-02-11
Nová silnice ze Vstiše do Dobřan u Plzně
61 Vytvořeno: 2025-04-14
Podpořme otevření drogerie (např. DM, Rossmann) v Kostelci nad Labem“
38 Vytvořeno: 2025-04-16
Petice za zákaz rituálních porážek
28413 Vytvořeno: 2025-02-28
Petice proti návrhu zákona o kategorizaci zdravotnických prostředků (sněmovní tisk 847) a za zachování adekvátního příspěvku na senzory kontinuálního monitoringu glukózy pro diabetiky 1. typu
8080 Vytvořeno: 2025-03-28
Babičky a dědové proti době ledové
104 Vytvořeno: 2025-04-15
Za zmírnění trestu, či udělení milosti pro Tomáše Čermáka
104 Vytvořeno: 2025-03-31
JÉŽOVO OVLADAČ
14 Vytvořeno: 2025-04-16
Petice za okamžité odvolání ředitele SZeŠ a SOŠ Poděbrady, p. o. z funkce
507 Vytvořeno: 2025-04-09
Petice za nepodmíněný trest pro Jana Dulovce, který brutálně ubil kočku
6222 Vytvořeno: 2025-03-24
Petice vládě za zrušení všech smluv s Vatikánem a neuzavírání nových a zrušení financování náboženství státem
89 Vytvořeno: 2024-12-27
Petice proti prodloužení přestávek na SŠPČB
230 Vytvořeno: 2025-04-07
Petice za zajištění dopravní oblužnosti mezi Brno-Obřany a Bílovice n. Svitavou po dobu rekonstrukce ulice Fryčajova.
471 Vytvořeno: 2025-03-25
Otevřený dopis ministru školství, mládeže a tělovýchovy doc. PhDr. Mikuláši Bekovi, Ph.D.
6729 Vytvořeno: 2025-03-23
Petice za neprodlené odvolání ředitele školy Mgr. Jiřího Horáka
619 Vytvořeno: 2025-04-02
Petice za posouzení způsobu vedení ZŠ Stupkova Olomouc současnou ředitelkou školy.
80 Vytvořeno: 2025-04-13
Češi jsou hrdý národ. Podpořme Ukrajinu zbraněmi a buďme součástí koalice ochotných
2722 Vytvořeno: 2025-04-03
“Chceme zpět Tasty Chicken a Big Tasty Chicken v McDonald’s!”
444 Vytvořeno: 2025-03-28
Deregistrace Svědků Jehovových
37 Vytvořeno: 2024-05-25
Petice proti záměru „Rozšíření technologie ve stávajícím areálu Energobloku Domoradice“
552 Vytvořeno: 2023-10-26