MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#81664 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Můj děda střílel banderovce na hranicích

2016-05-06 09:40

#81662: Smrt fašistům a kolaborantům s banderovci - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Můj děda střílel banderovce na hranicích 

 Mám velké pochybnosti o vás potomcích soudruhů od Buzuluku. Je přece absurdní, aby naprosto evidentní totalita vraždící po milionech lidi v gulagu byla někoho osvoboditel. Na tom se jistě v klidu shodneme. Stejně jako se v klidu shodneme, že velká část soudruhů od Buzuluku byla právě z gulagu vytažena, kde byli odsouzeni ke smrti upracováním. Tedy mám velké pochybnosti o tom, že přeživší ruský masakr na frontách II. světové války, kteří znali co je ruská pakáž zač, by vám potomkům vyprávěli, jaký je rusák úžasný, jakými jsou hrdiny, obětavými bojovníky, jak se dobrovolně nechali vraždit po statisících na bojištích. Vypadá to spíše jako komunistická pohodká, což nepochybně vidíte i vy, mladý komunista :-). 

Řekl bych, že byste měl pochopit, že jedna totalita nevysvobozuje od druhé totality a to že je komunistický režim v rusákově už 100 let totalitou, to je přece vy sami říkáte - jedná se o diktaturu proletariátu, což je dikatura provázená miliony mrtvol po celé a v konečném objemu i díky délce trvání těchto diktatatur vysoce převyšuje v tomto ohledu i nacismus rudý khmére. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#81667 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Můj děda střílel banderovce na hranicích

2016-05-06 09:57:06