MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#81672 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Můj děda střílel banderovce na hranicích

2016-05-06 10:10

#81670: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Můj děda střílel banderovce na hranicích 

 Nebýt rusů, tak tvoji předci proletěli komínem, ty hajzle.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#81674 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Můj děda střílel banderovce na hranicích

2016-05-06 10:18:52

#81672: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Můj děda střílel banderovce na hranicích 

 Važte slova člověče, velmi važte slova. 

Navíc to nic nemění na tom, že komunistická totalita od nacistické neosvobozuje, je naprosto zřejmé a není vlastně ani o čem u tohoto faktu diskutovat a to přesto, že vy komunisté diktaturu proletariátu vydáváte za vrchol demokracie.

Pořád také platí, že komunistické totality jsou neskonale vražednější než nacismus a nacismus se od ruského komunismu průmyslovému vraždění učil, neboť gulagy byly dávno před vyhlazovacími koncentračními tábory a to je opravdu děsivá věc, kterou se Stalinovi před západem podařilo vlastně utajit, resp. důkazy byly samozřejmě neprůkazné, přestože existovalo mnoho přeživších svědků zvěrstev z gulagů. 


Nepřihlášený uživatel

#81681 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Můj děda střílel banderovce na hranicích

2016-05-06 11:41:01