MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#82922 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Táhněte se zločineckým NATO do prdele, vy svině kolaborantský!!!

2016-05-26 07:27

#82913: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Táhněte se zločineckým NATO do prdele, vy svině kolaborantský!!! 

 Dolož si to sám, ty starej čuráku! Já ti seru do huby. Já vim, že mám pravdu a ty trpíš stařeckou demencí.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#82928 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Táhněte se zločineckým NATO do prdele, vy svině kolaborantský

2016-05-26 07:39:05

#82922: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Táhněte se zločineckým NATO do prdele, vy svině kolaborantský!!! 

 Vy víte, že máte pravdu a nemáte jediný argument a to se nepovažujete za blázna? Tak s tím si rozhodně zajděte za psychiatrem. 


Nepřihlášený uživatel

#82957 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Táhněte se zločineckým NATO do prdele, vy svině kolaborantský

2016-05-26 09:14:31

#82922: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:Táhněte se zločineckým NATO do prdele, vy svině kolaborantský!!! 

  Vy víte, že máte pravdu a nemáte jediný argument a to se nepovažujete za blázna?  To jste řádný komunista a s tím si rozhodně zajděte za psychiatrem.