MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#86431

2016-06-30 19:18

Já jsem zažil mladé přesvědčené agilní svazáky. Nyní mám pocit, že potkákávám stejné lidí jenom namísto komunismu tady hlásají EU. Vzpomínám na to jak zlořečený Klaus přirovnával EU k RVHP a ač nerad mu nyní musím dát za pravdu když tito agilní eurohujeři ukazují svoji pravou tvář.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#86433 Re: RVHP sdružovalo totalitní státy a rozhodovalo CCCP....

2016-06-30 19:23:40

#86431: -  

 ....o nějakém "vystoupení" z RVHP na základě referenda nemohlo být ani řeči, referenda komunistický režim vůbec nepřipouští, snad jedině ta, která organizuje v rámci okupací. 

Tedy Klaus pokud kdy opravdu udělal (pochybuji o tom) by tím doložil, že je myšlením komunista. 

To, že vy neznáte legislativní proces EU, to je problém váš, nikoliv tohoto legislativního procesu a lidí, kteří se v něm pohybují, tedy přímo volení poslanci EP, ministři národních vlád, kteří jsou schválení parlamenty vzešlými z demokratických voleb na základě ústav, které jsou postaveny na všeobecné deklaraci lidských práv.  Každé pravidlo které se připravuje v administrativě EU pro celou EU čtou ministři národních vlád a to hned ve dvojím čtení. Kterýkoliv ministr může kdykoli rozporovat potřebnost či účelnost takové právní normy. 

Pokud kdekoliv jinde na Světě najdete takovou demokracii, neváhejte a sdělte to celému světu, ať se tam může poučit.