MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#88106

2016-07-19 08:45

Američtí farizejové jsou ta nejhorší svoloč jakou jsem kdy viděl. Nejdříve dají přes US ambasádu nějaký peníze feťákům, aby udělali to a to, vzali si červenou kartu a stoupli si tam či tam a v danou chvíli jí drželi nad hlavou. A pak tady slyšíme pištění, že prezident Zeman rozděluje lidi?! To je drzost opravdu nezměrná a opravdu to odpovídá tá americké mentalitě. Doslechl jsem se, že ty lidi byly opravdu fetky a ani nevěděly co tam s tou kartou dělají! Ze zvědavosti jsem si koupil knížku "odmaturuj ze společenských věd", abych věděl, co vlastně těm mladým dneska cpou do hlav. Našel jsem v ní obrázek s červenokaretníkama s popisem: V roce 2014 vyjádřili demonstrující lidé nesouhlas s chováním prezidenta republiky červenou kartou" = doufám, že jste měli zrovna po ruce igeliťák, pokud jste se náhodou z toho poblili! A tak to je! Zaplatili feťáky z kliniky a udělali z toho "událost" jakési důležitosti, která nemá absolutně žádnou váhu a nestala se z těchto uvedených důvodů! Tak se dělá propaganda hoši, je to na zeblití! Bohužel si myslím, že US štváči jen využili toho, jak udělal Zeman zezačátku pár přešlapů. To si naštěstí záhy uvědomil a už to nedělá a nyní má největší důvěru ze všech politiků! A nikdo s tím nic prostě neudělá, jelikož on vede volební kampaň neustále celou dobu co je v úřadu - jezdí do měst a obcí mezi lidi a diskutuje s nimi, což je úplně jiná třída než byl šlohpéro Klaus!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#88108 Re:

2016-07-19 08:47:34

#88106: -  

 Svoloč je v rusákově, jak velmi dobře víš rusácký trolle. 

Ruský troll Miloš Zeman má nepřetržitě přešlapy, neb je to komunistický nácek a jako takový logicky nedělá nic jiného než eufemisticky řečeno "přešlapy".