MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#89942

2016-08-06 08:38

Jako občan SRN varuji před přijímáním nekompatibilních ̈uprchlíků, migrantů, běženců'' atd. Ačkoliv jsem sám emigrant, začlenil jsem se od začátku do společnosti a jsem jí prospěšný, jako skoro všichni emigranti z býv. vých. bloku.. Merklici nenávidí skoro všichni Němci a začlenění emigranti. Nějaké průzkumy veřejného mínění zahoďte, jsou to mediální lži. Němci závidí politiky typu Zeman, Fico, Orbán. V Německu existuje okleštěná demokracie, kdy je stádu dovoleno 1x za 4 roky udělat pár křížků, aby se dověděli, že tam nahoře dřepí opět ti samí zrádci. Přímou demokracii tzv. zástupci lidu odmítají a vymýšlejí si nejrůznější výmluvy. Ve skutečnosti mají strach o koryta. V září jsou volby do 2 zemských parlamentů a za rok volby do spolkového sněmu. Předpovídám velký úspěch pro Alternative fuer Deutschland, jedinou demokratickou stranu v Německu.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#89948 Re:

2016-08-06 08:50:56

#89942: -  

 Jak byl západní společnosti prospěšný soudruh Minařík?

Představa, že všichni imigranté z východu jsou vzornými občany západu, plátci daní, demokraty, atd. je mírně řečno naivní a vytvářet na základě takové naivity dojem, že ostaní imigranté jsou "nekompatibilní" s demokracií je spíše jedním z vrcholů hlouposti.