MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#91374 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-08-23 10:17

#91359: - Re: Re: Re: Re:  

 

Lžeš havloidní buzno, 64 % občanů Zemanovi spíše důveřuje! Já jsem jeden z nich, můžu ti to znázornit ručně, zmrde, pracky pryč od našeho pana prezidenta vlastizrádní buzeranti z kaváren z hoven!!!

 

Kolik lidí důvěřuje tomu vašemu chrápajícímu skopčáckému zmrdovi s falešným čírem? Pár zasranejch zfašizovanejch banderovskejch a sudeťáckejch kolaborantů!!!! Tak si dávejte pozor, šmejdi!!!

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#91377 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-08-23 10:48:19

#91374: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nikoliv, CVVM sčítá procenta bláznů, kteří jsou schopni lži Miloše Zeman vydávat za pravdu - tedy 18 % v průzkumu v červnu a procenta lidí, kteří odpovídají, že Zemanovi - "spíš důvěřují", což je číslo, které se velmi mění, do 22% - 40 %. 

Aktuální stav najdeš na CVVM, podstatné je ovšem, že i tito pochybují, stejně jako ti, co mu "spíše nevěří". 

Tedy stav je takový, že Zemanovi důvěřuje 18 % dle důvěryhodného průzkumu CVVM, zbytek pochybuje, neví nebo rovnou 15 % nedůvěřuje. 

Lže Miloš Zeman, já nikoliv, v mých příspěvcích a komentářích Zemanových ejakulací jeho vlastní idiocie, žádnou lež nenajdeš, ale neváhej, hledej, rád se poučím. Bude to ale jako s článkem pana Peroutky, nenajdeš nic.