MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#94806 Re: Re: Psal jsem před několika dny......

2016-10-11 16:46

#94805: - Re: Psal jsem před několika dny...... 

 Při tom horování, že za vše špatné mohou Spojené státy, jejich občané dodružjí ústavu a zákony USA, je absurdní, když stát USA tvoří občané USA. 

Zapomíná se přitom na to, že tu byla komunistická totalita v CCCP, která vyškolila prokazatelně tisíce teroristů z arabského světa a to i v ČSSR, které okupovali počtem 500 000 ozbrojenců se všemi druhy pozemních a leteckých zbraní. 

Nesmí se zapomenout, že školitelé těchto teroristů dnes sedí v Kremlu a je tedy více než pravděpodobné, že jsou se svými bývalými školenci v čílém kontaktu. Tedy je daleko pravděpodobnější, že IS je důsledek abicí zločinců školených CCCP, než kohokoliv jiného. 

V klidu se jistě shodneme, že bezpečnostní složky totalitních zemí jsou zločinné, protože se podílejí aktivně na zločinnosti zločineckého režimu, tedy je obtížně představitelné, že by tito zločinci neškolili zločince, ale mravné, kulturní a znalé lidi a školili by je v tom, jak dobře, mravně a kulturně spravovat veřejný prostor. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#94816 Re: Re: Re: Psal jsem před několika dny......

2016-10-11 18:27:47

#94806: - Re: Re: Psal jsem před několika dny...... 

  Ale jsou dnes i pozitivní zprávy, nejen ze jsou usa teroristi: Třebas kamion v Calais... Jupí!