MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#100517 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jděte mi s nějakou Horákovou do prdele..

2017-01-10 07:28

#100485: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jděte mi s nějakou Horákovou do prdele... 

 A jakou má teda podle Čuněk podporu, ty blbe? :-)))

 

Nikoliv, Čuněk to má ale i s částečnou podporou.  :-)))))

Takže zase jenom lžeš, jako správný kavárenský bolševický dobytek...

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#100525 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jděte mi s nějakou Horákovou do prde

2017-01-10 07:54:09

#100517: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jděte mi s nějakou Horákovou do prdele.. 

 :-) nezáleží na tom. Čunek se o celostátní podporu nikdy neucházel a nikdy do ni neinvestoval, nemá neomezený přístup do medií, nemá finanční zdroje pro celostátní úroveň atd. 

Tedy jako starosta má neskonale větší důvěru než Miloš Zeman, jakou má na úrovni státní je nezajímavé pro ty, kdož o státní úroveň podpory neusilují. 

Tedy stejně jako věří na celostátní úrovni cca 15 % lidí šmejdům, stejný počet a možná dokonce naprosto stejná skupina lidí, je schopna lži Miloše Zemana vydávat za pravdu. Je to smutné, ale není to něco, co by bylo nereálné, nedalo by se to čekat.