MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#104010 Re: Re:

2017-03-10 09:27

#104007: Evropan - Re:  

 No to je fakt síla číst zprávy. Pokud se policie snaží být korektní a plácat nesmysly, mohli by to dělat i chytřeji:

 

Podle policistů se nejednalo o teroristický čin, pachatel pocházející z někdejší Jugoslávie trpěl psychickými problémy.

 Bývalá Jugoslávie? Proč ne bývalé Rakousko-Uhersko? 

A nyní si všimněte dodatku :

 

O tom, zda měl komplice, není zcela jasno, bezpečnostní jednotky krátce po činu zadržely ještě dva další lidi, kteří se chovali podezřele.

 

- Komplice v čem proboha? V psychických problémech?

 

Vážení policisté, vážená média přestaňte nás mít za debily a informujte své občany pravdivě!

 

Máme právo znát pravdu!

 

Dodatek : Jsem ochoten se vsadit, že "člověk" z někdejší Jugoslávie je kosovský Albánec a jeho psychickým problémem je ve skutečnosti víra v islám. Zkrátka je to muslim.

 

Odpovědi

Evropan

#104013 Re: Re: Re:

2017-03-10 09:34:16

#104010: - Re: Re:  

Já jsem ochotnej se vsadit, že to je Srb. To jsou zabijáci a vždycky byli. Třeba ty naše mafie z dob Krejčíře a jemu podobných, tam nevadilo, jestli je to Albánec nebo Srb, prostě vraždili. U těchto lidí na náboženství nezáleží. Jinak by tebe označovali za ultrakonzervativního katolíka. 

A jinak se neboj, od německé policie se pravdu dozvíme. To naše policie stále něco tají, respektive není schopná vyšetřit. Třeba proč mají tak nízké procento objasněnosti u znásilnění? Nebo proč ještě nemají útočníka, který pořezal Petru Kvitovou? A pak chtějí na základě hoaxu demonstrovat u švédské ambasády. To raději otravovat a prudit, to jim jde skvěle.