MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#104088 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-03-10 17:19

#104080: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tím jsi můj příspěvek ale nijak neoargumentoval, naopak ty jsi povrchní. Na veškeré problémy Ti stačí věci, co se Ti nelíbí nazvat totalitou a lidi co nesouhlasí s Tvými najivními, či na druhé straně mnohdy zlomyslnými názory komunisty, nebo nácky. Tvé příspěvky jsou naprosto všechny povrchní. Vlastně je to stav, kdy Tobě došli argumenty a nadáváš lidem do nácků a komoušů.

 

 

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#104090 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-03-10 17:23:44

#104088: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Jak prosté, co v tém příspěvku není povrchní, co v něm vlastně není povrchností Miloše Zemana:

 "Tím, že nasype Turkům výpalné? Vynikájící politika, jenomže nedávno byly z Kozomrdova slyšet námitky, že peněz je málo, také že bezvízový styk se odkládá, tedy kdykoli budou v Kozomrdově chtít, jsou nám opět schopní pustit do Evropy celá stáda zoofilních teroristů. Lodě je potřeba nekompromisně obracet, o uprchlíky by se měli také postarat saudští a katarští zbohatlíci, mezi nimiž je mnoho donátorů Islámského státu."

A co v mých příspěvcích povrchní je, rád svojí povrchnost omezím, pokud mne na ní kokrétně upozorníš. 


Nepřihlášený uživatel

#104132 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-03-11 10:54:24

#104088: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 

 Jak prosté, co v tvém příspěvku není povrchní, co v něm vlastně není povrchností Miloše Zemana:

 "Tím, že nasype Turkům výpalné? Vynikájící politika, jenomže nedávno byly z Kozomrdova slyšet námitky, že peněz je málo, také že bezvízový styk se odkládá, tedy kdykoli budou v Kozomrdově chtít, jsou nám opět schopní pustit do Evropy celá stáda zoofilních teroristů. Lodě je potřeba nekompromisně obracet, o uprchlíky by se měli také postarat saudští a katarští zbohatlíci, mezi nimiž je mnoho donátorů Islámského státu."

A co v mých příspěvcích povrchní je, rád svojí povrchnost omezím, pokud mne na ní kokrétně upozorníš.