MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#104435 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ondráček dokládá, že se komouši vůbec nemění, od dokonce tím

2017-03-13 21:52

#104434: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ondráček dokládá, že se komouši vůbec nemění, od dokonce tím jeh 

 Nikoliv, dohledej si statistický úřad USA a počty imigrantů. Bylo to neuvěřitelné vidět, neboť podobné číslo 240 000 za 10 měsíců proběhlo českým tiskem a nechtěl jsem tomu věřit, neboť se zpráva odkazovala na statistiky v Rusku, tedy hledal jsem nejprve v Rusku, ale tamní statistický úřad tyto věci nezveřejňuje, tedy podíval jsem se na druhu stranu do USA. Odkaz je k dohledání v této diskusi. 

Vybral jsem si 40 % středoškoláků a 40 % vysokoškoláků, jen dofám, že rozumíš procentům a že budoucí lékaři jsou skutečně vysokoškoláci :-). 

Vypadá to, že moc česky nerozumíš ruský trotle. 

Nedělám propagandu a jestli lze někoho v ČR skutečně označnič za nacionálníh komouše, tak je to bez nejmenších pochyb Miloš Zeman, což ty jako jeho volič velmi dobře víš, proto jej přece volíš. 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#104437 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ondráček dokládá, že se komouši vůbec nemění, od dokonce

2017-03-13 21:56:05

#104435: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ondráček dokládá, že se komouši vůbec nemění, od dokonce tím 

Tvůj blábol byl již vyvrácen jakožto lež mainstreamu.

 

Do slosování o zelenou kartu se přihlásil rekordní počet Rusů – více než 265 tisíc. Americké úřady jim však v loterii vyčlenily jen čtyři tisíce „výherních míst".

 

A stále platí, že z ČR utíkají vysokoškoláci, což se podle tebe děje jen v Rusku.