MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#113936

2017-09-01 05:42

Andrej Babiš - král zvířat financuje 1/3 českého zemědělství - Agrofert Holding :
Takové impérium jako Andrej Babiš nevlastní zádný clovek v Ceské republice. Firma Agrofert Holding , ve které má 45% nebo 100% akcií, byla v roce 2000 s 30 miliardami korun trzeb a 2,5 miliardovým ziskem 8. z nejvetsích ceských podniku. V Agrofertu je 83 podniků a Andrej Babis je povazován za nejbohatsího Cecha po Kozeným a i za nejbohatsího Slováka. Bydlí ve výstavní vile v Bratislave. Jeho prazská adresa je v zizkovské Rohácove ulici.
Andrej Babiš se narodil v Bratislave v roce 1954 v prominentní komunistické rodine. Jeho otec byl v 50. letech reprezentantem ceskoslovenských podniků v Etiopii a Francii. Podle archivních dokumentů byl Andrej v roce 1982 naverbován od StB jako agent s krycím jménem Bureš a byl clenem KSČ. Andrej chodil na gymnázium ve Svýcarsku a je absolventem Vysoké skoly ekonomické v Bratislave. Slovák Andrej prisel do Prahy v roce 1994 témer bez penez. Má ceské obcanství až od roku 2000.
Start jeho kariéry je spjat se slovenským podnikem zahranicního obchodu Petrimex , jako obchodní delegát zastupoval v druhé polovine 90. let tuzemské podniky v Maroku. Po revoluci se vrátil do Petrimexu, který pred rozpadem federace zalozil zastoupení v Cechách. Tesne po rozdelení zeme vznikla firma Agrofert , 1995 zvýsila své jmení , oddelila se od slovenského podniku zahranicního obchodu Petrimex a Petrimex Babise propustil. Firma Ost Finanz und Investition - OFI ze svýcarského mestecka Baar , která prý patrí Babisovým spoluzákům z gymnasia , nemá ani kancelár , ani zamestnace , ale postovní schránku a vlastní 55% akcií v ceském chemickém impériu Agrofert. Anebo vlastní tech 55% akcií dalsí neviditelná firma Ameropa z Basileje. Agrofert nakupuje tuzemské chemické a zemedelské podniky. Postupne ovládá chemicky Lovochemie, Precheza a Deza a firmy zabývající se obchodováním s obilím a masokombináty a koupil za 800 milionů korun 3. nejvetsí chemický konglomerát v zemi - AliaChem s peti výrobními podniky. V dobách nejvetsí slávy kontroloval Chemapol holding stovku firem se 40.000 zamestnanci , byl nejvetsim chemickým koncernem Cech a chéf byl vysoký funkcionár KSC Václav Junek. Nezkusené Junkovo vedení a neprůhledné hospodarení privodilo koncem roku 1998 totální krach a banky vypovedely Chemapolu sluzby. Z Vídne by povolán Hugo Michael Sekyra , aby Chemapol zachránil. Pan Sekyra prisel na podvody ve vedení Chemapolu , odhalil tunelování a byl propusten a 1998 ve Vídni zavrazden. Pocátkem roku 1999 Krajský obchodní soud vyhlásil nad Chemapolem konkurs. Po Junkovi zůstal ceský rekordní dluh 17 miliard korun. Z Chemapolu se stala chemická spolecnost AliaChem. A zbankrotovaný AliaChem koupil Andrej Babis pro jeho koncern Agrofert. Agrofert se stal králem ceské chemie po zhroucení Chemapolu. Babis je nr.1 v obchodování se zemedelskými produkty prostrednictvím firmy AGF Trading a financuje více nez 1/3 ceského zemedelství. Ovládá i nekolik masokombinátů. Babis má obrovský vliv a má blízko ke spickám ODS i ČSSD a k ministrovi vnitra a osobne se zná s premiérem. Vláda rozhodla prodat Unipetrol Babisove firme Agrofert za 11 miliard korun a pritom nabídla britská realitní firma Rotch 14 miliard , ale Babis nesehnal peníze na Unipetrol.
S výjimkou koupe zadluzeného AliaChemu dokáze Babis nakupovat nové firmy velmi levne, skoupí jejich dluhy a pak je ovládne. Nekolikrát se o nej zajímala policie. Policie prosetruje postup Andreje Babise pri ovládnutí spolecnosti Lovochemie , pri majetkových zmenách v Lovochemii bylo spácháno nekolik trestných cinů. Jedna firma, která mela majoritní podíl v Lovochemii a na niz bylo vázáno mnoho dluhů, se neúcastnila navysování kapitálu chemicky a pozdeji byla poslána do likvidace. Druhý akcionár kapitál posílil a Lovochemii ovládl. Andrej Babis byl predsedou predstavenstva vsech firem a to byl trestný cin zneuzití informací v obchodním styku a porusení povinnosti pri správe cizího majetku.
V roce 1995 získala verejnou soutezí od Klausovy vlády 51% Lovochemie firma Proferta, kterou Babis z poloviny vlastnil. Proferta si na privatizaci půjcila půl miliardy od IPB , která pod tlakem Klausovy vlády financovala radu privatizací s vedomím, ze úvery nemohou být spláceny. Babise vysetruje policie , ze s pomocí podniku Unipetrol se zbavil svého závazku u banky i u nemeckého partnera. Agrofert s Unipetrolem zalozily spolecnou firmu Agrobohemie, která navýsením základního jmení o ctvrt miliardy korun získala v Lovochemii majoritu. Babis poslal Profertu do likvidace i s půlmiliardovým dluhem u IPB a ta podala na Babise trestní oznámení za podvod. Dále slo i o zneuzití informací v obchodním styku.
Roku 2000 po pádu IPB, firma Agrobohemie ( od Agrofertu a Unipetrolu ) získala na nátlak Zemanova kabinetu zkrachovalý holding Aliachem sdruzující firmy Spolana Neratovice, Fatra Napajedla a Synthesie Pardubice. Holding byl zadluený a bankám nebyl schopný splácet úver. Kdo za koupi Aliachemu a restrukturalizaci firmy zaplatil , není jasné. Jistý cizinec - Marc David Rich, mající na konte více podvodů jako obchodník s ropou, byl v neprítomnosti odsouzen v USA k 9 letům vezení za nelegální obchody s embargovanou íránskou ropou , má nahláseno trvalé bydliste ve svýcarském mestecku Baar , kde je i postovní schránka firmy OFI. Rich spolupracuje i s firmou Ameropa z Basileje. Ameropa není v Basileji známá , ale má krásnou ceduli na krásné vile. Kdyz uz nechtel Babis obelhávat ceskou vládu s jeho tajuplnou svýcarskou firmou O.F.I. , prohlásil , ze tech 55% akcií Agrofert vlastní tajuplná svýcarská firma Ameropa AG., jeho dalsí postovní schránka.
Nad privatizací chemie se vznásí váný otazník , 55% procent akcií Agrofert je ve vlastnictví tajemné svýcarské firmy Ameropa, nebo svýcarské firmy OFI. A o tom, komu patrí Ameropa nebo OFI , cestí ministri nic nevedí, ale sverili jí celý ceský chemický průmysl ! Vybráno z aktů soudu , který zatím ještě nic nevysoudil a tak zabavení majetku všech českých miliardářů a všech českých tunelářů nechá na sebe čekat.
Vražda krále podsvětí Mrázka 2006 : Kolují pověsti, že český král podsvětí František Mrázek byl roku 2006 zabit na objednávku Andreje Babiše. Však Babiš se vymlouvá, že kolega František Mrázek nebyl zabit od něj, že vraždu objednal a zaplatil někdo jiný. Andrej Babiš se totiž snaží dostat do vlády a tak musí vraždy zapřít a svést na jiné podnikatele.
V Praze 10 v Záběhlicích byl 15.11.2007 nalezen mrtev český "lobbista" a "podnikatel" Tomáš Kejla , který byl v květnu spolu s polským lobbistou Jackem Spyrou obviněn z vydírání majitele spolku Agrofert - Andreje Babiše. Spyra chce proto požádat o policejní ochranu. Podle policie zemřel Kejla "náhle ze zdravotních důvodů"- měl rozbitou hlavu. I Spyra se bojí také o život a požádal ještě ten den o policejní ochranu. Tomáš Kejla a Jacek Spyra prý požadovali na Andreji Babišovi úplatek 10 miliónu korun za to , aby nebyl Babiš popotahován a kriminalizován v korupční kauze Unipetrol v Polsku a aby na Babiše nebyl vydán eurozatykač. V češtině je dnes synonymum ke slovu zloděj slovo podnikatel a lobista je jiný název pro slovo korupčník.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#113944 Re:

2017-09-01 07:55:09

#113936: -  

 To má být jako profil potencionalniho premiera ?  Nastěstí nežiji v ČR.. Zeman prezidentem a tohle STBácké - zlodějské individuum premierem.. Takové panoptikum.... Lidi proberte se.. Není v Česku dost slušných moudrých lidí, kteří by náš stát reprezentovali ??


Nepřihlášený uživatel

#113994 Re:

2017-09-02 05:37:25

#113936: -  

 Proč musíme mít neustále ve vladě gaunery a zloděje to nechápu. Chci prezidenta i premiera, kteří budou zemi slušně reprezentovat a člověk se za ně nebude muset stydět!!!!!!!!!!!!!!!!!!