MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#115706 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-09-20 16:43

#115704: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Jednou se kamarád střetnul s ruským lampasákem u zadní branky do jejich lágru, když už byl na odchodu a nesl si pytlík pomerančů, které si poctivě v lágru koupil.  

Ruský hovado se na něj podívalo a prej co tam má.

kamarád - pomeranče vole. 

Ruské hovado s čepicí jak pizza - U vas pamidori jest. (proč pamidori zůstalo dodnes záhadou :-))

kamarád - nejsou

Ruské hovado - U vas pamidori jest - brunátní a zvyšuje hlas

kamarád - ti říkám vole nejsou

Ruské hovado - U vas pamidori jesť a přidupnul si jeho fešákou válenkou z II. světové 

kamarád - no tak jo vole, jsou

Ruské hovado - idi malčik idi 

 

Kamarád, ty vole chytlo mě tam nějaké hovado asi generál a myslel jsem si, že mne snad zastřelí. 

.......

 

Tedy jo ruské hovado káp si na to :-)

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#115708 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-09-20 16:55:09

#115706: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 A to "ruské" bylo ve skutečnosti ukrajinské hovado a byl jsi to ty banderovče, kterej tu smrdíš od roku 1968.


Nepřihlášený uživatel

#115726 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-09-20 19:27:40

#115706: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Koukám, že z té tvé choré hlavy lezou čím dál tím větší perly, idiote. :-)))

Měl bys s tou rusofóbií něco dělat, vypadá to, že jsi naprosto mimo a tedy nebezpečný pro společnost.


Nepřihlášený uživatel

#115737 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-09-20 22:08:07

#115706: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 sis nevzal dnesni davku antikokotik.

kokotska situace, kokotske odpovedi, kokotske otazky.

Ja bych tveho kamarada asi zastrelil hned na miste a tebe rovnez, za to ze jsem si tak debilni pribeh precetl.


Nepřihlášený uživatel

#115768 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-09-21 07:37:34

#115706: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 

Ty umíš rusky, protože jsi udavačský bolševický prase, které lezlo celý život bolševikům a SSSR do prdele!

Dnes jsou komunisté v Rusku v opozici, dokonce spolu se Sorosovými liberály a další levičáckou bolševickou pakáži tvoří jednotný blok "Jiné Rusko". Proto tady proti Rusku vyvoláváš nenávist, bolševické kolaborantské prase!