MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#120733 Re: Re: Státem řízený doping v ČR!

2017-12-16 21:14

#120728: Evropan - Re: Státem řízený doping v ČR! 

Musí ti stačit moje svědectví, že jsem viděl českým státem organizovaný doping v biatlonu. Stejně jako vám zmanipulovaným rusofobním fašistickým kreténům stačí výpověď nějakého zločince, který musel uprchnout z Ruska a teď se snaží zalíbit teroristickým uSSa. Já jsem na rozdíl od toho zločince bezúhonný občan, takže moje svědectví má mnohem vyšší hodnotu.

Odpovědi

Evropan

#120737 Re: Re: Re: Státem řízený doping v Russku!

2017-12-16 21:34:05

#120733: - Re: Re: Státem řízený doping v Russku! 

Vitalij Stěpanov, jeden z lidí, kteří vynesly na světlo pravdu o rusském dopingu, musel z Russka utéct, protože mu reálně hrozila smrt. Další informace poskytl bývalý ředitel moskevské antidopingové laboratoře Grigorij Rodčenkov. Vše nasvědčuje tomu, že doping byl organizován pod dohledem ministra sportu V. L. Mutka a dalších vysoce postavených vládních činitelů a tajných služeb Ruska. Nebezpečí pro svědky dokládá mimo jiné náhlá smrt bývalého ředitele ruské antidopingové agentury Nikity Kamajeva, který se chystal vydat svědectví knižně. Co na tom chceš ty, ubohý anonymní "odborníku", rozporovat? Ty pro mě nejsi žádným bezúhonným občanem, protože lžeš a šíříš tady prorusskou propagandu. A jak známo, kdo lže, ten ... Tvoje svědectví mi rozhodně nestačí. Dolož, ty prolhaný ubožáku, že čeští biatlonisté někdy dopovali!


Nepřihlášený uživatel

#120762 Re: Re: Re: Státem řízený doping v ČR!

2017-12-17 09:46:21

#120733: - Re: Re: Státem řízený doping v ČR! 

Tak proč neutíkáš na státní zastupitelství ty šašku s "čístým svědomím"? 

Obtížně si dovedu představit russáckého trotla, který by měl čísté svědomí, snad žádné, tak to leda.