MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#124959 Re: Re: Rasismus = hnus

2018-02-05 16:07

#124954: Zloděj nicků - Re: Rasismus = hnus 

Blbá pohádka, která udělá dojem jen na vítače a sluníčkáře, ale na ostatní rozhodně ne! V tu dobu si byl maximálně v Německu s tvou matkou na výletě, zoufalče!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#124960 Re: Re: Re: Rasismus = hnus

2018-02-05 16:12:54

#124959: Evropan - Re: Re: Rasismus = hnus 

To bych neřekl zloději nicků.

Text je velmi důvěryhodný a skutečně kolem roku 1998-1999 poměrně hodně lidí z Čech vyrazilo na cesty do Indie, Pakistánu i Sýrie, Izraele. Sýrii v té době převzal dnešní masový vrah Asad "junior" a byla to v té době sice země totalitní, ale pro cizince poměrně přívětivá, přestože je tamní "stbáci" pečlivě sledovali. 

Např. chtěli vstoupit do pronajatého bytu pod ubohou záminkou, že jdou opravit telefon, který do bytu nebyl zaveden :-), bylo to zábavné. 

Už méně, když člověk zjistil, že se tam stejně prošli, když člověk nebyl doma, ale nic nezničili, nic nepoškodili, bylo jen nepřijemné, že bylo poznat, že se přehrabovali v oblečení, neb nic dalšího tam stejně nebylo. Pasy (musely být dva, aby se Sýrií dalo projet dál), peníze, pojištění, kreditky měl stále člověk u sebe (na sobě) pod oblečením. 

 

Evropan

#124972 Re: Re: Re: Rasismus = hnus

2018-02-05 17:28:00

#124959: Evropan - Re: Re: Rasismus = hnus 

Myslím, zloději nicků, že jen těžko můžeš někomu měnit jeho minulost. Do Německa jezdím celkem pravidelně a bez matky se obejdu. Předpokládám, že ty ne, ale to je tvoje věc. Jak mi ale chceš prokázat, že jsem nebyl v Pákistánu, to by mě opravdu, ale opravdu zajímalo. Na to je celá ta vaše mašinérie vedená russkou ambasádou krátká. Jsou lidé, kteří sní, a pak jsou lidé, kteří své sny uskutečňují. Změna režimu v roce 1989 mi naštěstí umožnila to druhé. Sním také o tom, že se ještě jednou podívám do Sýrie. Byl jsem tam v roce 1996 a ani si nedokážeš představit, jak moc jsme tehdy byli u Syřanů jako národ oblíbení. Teď, kdy je Sýrie rozvrácena řáděním masového vraha Al-Asáda podporovaného ruským neonacistou Putinem, to samozřejmě možné není. A bůhví jak se změnil postoj Syřanů vůči nám po některých "rádoby chytrých" prohlášeních našeho opilce z hradu.