MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#127002 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Netvařme se, že ateistické sekty komunismu a nacismus jsou l

2018-02-28 20:51

#126993: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Netvařme se, že ateistické sekty komunismu a nacismus jsou lepší 

Téměř každý místní příznivec petice do krve hají ožralou trosku jménem V. Havel.

Proto není od věci pojmenovat dotyčné petenty Havloidy.

Tito Havloidi soustavně podsouvají odpůrcům islámu, že schvalují zabíjení lidí v koncentračních táborech nacistického Německa, nebo že schvalují okolnost, že v gulazích umírali lidé.

Jak k takovému názoru Havloidi dospěli? Jedině tak, že se zase zfetovali.

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#127006 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Netvařme se, že ateistické sekty komunismu a nacismus js

2018-02-28 21:03:12

#127002: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Netvařme se, že ateistické sekty komunismu a nacismus jsou l 

Neumíš číst, máš problém s funkční gramotností? Co přád řešíš? 

Hájit do krve Václava Havla si představuješ tak, že někteří z nás te upozorní čas od času na primární zdroj informací - tedy knihovnu Václava Havla , kde si můžeš číst celé dílo Václava Havla a hledat např. v jeho projevech nesmysly, které sem příznivci Zemana vkládají jako zaručeně pravé od Václava Havla. 

Čas od času jsi také upozorněně, že Zemanovi musí jeho parta ruských trotlů koupi nějaké "vyznamenání"  na západě, aby nebylo tak okaté, když ho vyznamenávají jen diktátoři a v kontextu s tím je předáván tedy odkaz na seznam vyznamenání a ocenění Václava Havla, který je skutečně impozantní a zdaleka nezačíná rokem 1990. https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_ocenění_Václava_Havla

Je to jen upozornění na základní znalosti, které by každý měl mít. 

Já mám např. nad rámec obvyklých znalostí o idiotovi Milošovi Zemanovi i znalost jeho projevů a tři projevy jsem dokonce v této diskusi oponoval a jasně jsem svojí oponenturou prokázal, kde ten idiot ve svých projevech lže a že přímo na lži dokonce své projevy staví. Velmi pochybuji, že ty vůbec si kdy přečetl jediný projev idiota Miloše Zeman, rozhodně jsi žádný z jeho projevů nidky v této diskusi nekomentoval. 


Nepřihlášený uživatel

#127015 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Netvařme se, že ateistické sekty komunismu a nacismus js

2018-02-28 22:24:00

#127002: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Netvařme se, že ateistické sekty komunismu a nacismus jsou l 

No, tak doufám, že sis nezapomněl vzít na noc prášek. Ale teď už ti sestřička zhasnula, tak ne abys potají surfoval na internetu. Hračky dostaneš zase až ráno. Dobrou, zemandrtálskej dědoušku!