MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#127117 Re: Rada pro rozhlasové a televizní vysílání existuje proto, aby nebylo možné tato media zneužívat..

2018-03-02 17:28

#127113: -  

....jak to předvedl Soukup. Řekl bych, že ho to bude stát miliardy, neboť přijde o licenci. 

My občané jsme se totiž dohodli, že licenci dostane jen ten, kdo bude dodržovat pravidla a nebude v televizi ani v rozhlase lhát, jak to dělá Soukup.  Je to přirozené, nechceme se stýkat s lháři a řekl bych, že to platí i pro tebe, který lži Soukupa nejsi schopen identifikovat. 

Soukup lže opakovaně a nestoudně, svojí televizi doslova zneužívá k vyvolávání nenávisti vůči ČT, jejím pracovníkům a obecně demokracii.  Je to natolik vážné a především naprosto prokazatelné provinění, že to nemůže skončit jinak, než odebráním licence. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#127122 Re: Re: Rada pro rozhlasové a televizní vysílání existuje proto, aby nebylo možné tato media zneužív

2018-03-02 18:26:08

#127117: - Re: Rada pro rozhlasové a televizní vysílání existuje proto, aby nebylo možné tato media zneužívat.. 

To je dobře, že rada existuje proto, aby nebylo možné media zneužívat, ale určitě není schopná kontrolovat hospodaření těchto medií. A já jsem pro to, aby hospodaření ČT bylo kontrolováno NKÚ tak, jako kteroukoliv jinou státní instituci. A nevím, co to má společného s tím, že každý může sledovat jakou TV chce. Nikdo mi nemůže nařizovat, abych se díval na Primu, Novu, ČT, Barrandov, STV atd