MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#129278 Staví se na úroveň Vasila Bilaka a jemu rovných

2018-04-11 06:21

Je mi na zvracení. Lidé vzpamatujte se, tem člověk co sedí na Hradě se asi zbláznil. On chce tuto zemi totálně rozvrátit a poštvat lidi proti sobě. Prezident je prostě ubožák jakého jsme tady ještě neměli. Staví se na úroveň Vasila Bilaka a jemu rovných. Vy všichni co preferujete SPD a komunisty, tak se rychle vzpamatujte. Pokud by něco takového prošlo, tak větší humus jsme v republice ve vedení státu zatím neměli a doplatíme na to všichni bez rozdílu barvy pleti vyznání a politické příslušnosti. Bral jsem román George Orwell 1984 jako utopii a ona je to těžká realita a to by nás čekalo.

Odpovědi

Je opravdu rok 2018  ?

#129279 Re: Staví se na úroveň Vasila Bilaka a jemu rovných

2018-04-11 06:31:15

#129278: - Staví se na úroveň Vasila Bilaka a jemu rovných 

STBák Slovák, Japonec a KOMUNISTI ? Je opravdu rok 2018  ???  

Na co jsme v r. 1989 vybojovali demokracii a svobodu ? To si toho lidé neváží ???

Ano lidé...

Jen lidé hloupí, nevážící si těch všech hodnot, mohli na Hrad dopravit prognostika, opilce Zemana..

A jen hloupí, neinformovaní lidé mohli na post premiera dopravit osobu trestně stíhanou,  za rozkradnutí evropských peněz a AGENTA STB v jedné osobě 

RÁNO CO RÁNO SE MI Z TOHO CHCE ZVRACET!!!!!

Evropan

#129286 Re: Staví se na úroveň Vasila Bilaka a jemu rovných

2018-04-11 07:19:10

#129278: - Staví se na úroveň Vasila Bilaka a jemu rovných 

Spíš než k románu 1984 bych situaci přirovnal k Farmě zvířat stejného autora. Tam sice parodoval tehdejší Leninistán, ale některé věci, zdá se, zobecněly : Všichni jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější! No a o ovcích, které bak bečí v současnosti na sítích tak, jak jim jejich guru přikáže, ani nemluvě.