MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#130196 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vlastizrádce opět promluvit ... už si tu trosku odvezte d

2018-05-05 05:30

#130195: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  vlastizrádce opět promluvit ... už si tu trosku odvezte do mu 

Jen do toho.  Jistě se nějaký soud vlevo dole najde.   V koncentráku byl Ferdinand Peroutka   celou válku. Nepochybně na základě něčího rozhodnutí s přiloženým seznamem.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#130200 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vlastizrádce opět promluvit ... už si tu trosku odvezte d

2018-05-05 07:12:19

#130196: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vlastizrádce opět promluvit ... už si tu trosku odvezte d 

Takže pražská kvičí a přitom nemá základní informace., Peroutka byl v koncetráku jako české rukojmí Němců, jelikož byl veřejně známá osoba. To byla běžná německá praktika na okupovaných územich a s jeho názory a činy to nemělo nic společného.


Nepřihlášený uživatel

#130201 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vlastizrádce opět promluvit ... už si tu trosku odvezte d

2018-05-05 07:23:07

#130196: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vlastizrádce opět promluvit ... už si tu trosku odvezte d 

...Odborníci z Ústavu pro českou literaturu Akademie věd ČR vyvozují z článku, který napsal v roce 1958 spisovatel Jan Drda...   že Peroutkou zmíněný německý gentleman byl tehdejší německý velvyslanec v Praze Ernst Eisenlohr.

   Peroutka to ve svých memoárech potvrzuje. 

(Přibližně takto:) „... Vzkázal mi, že se mnou potřebuje mluvit....  A pak povídá:

„ Já vlastně potřebuju něco vysvětlit Benešovi.  Ale nemůžu to udělat sám. Protože ... Beneš by mě za to musel okamžitě vyhostit.

To máte tak.  Beneš má teď nějaké potíže v pohraničí.  Když tam bude chtít udělat pořádek, bude muset nějaké lidi pověsit. Pak bude následovat Velká pomsta.".... 

O několik dní  později probíhala manifestace  na Václaváku...   Stál jsem u koně...a místo obličejů viděl jen lebky. ..."

   Dodejme, že Hitler pro účely masakru v českých zemích vytvořil úplně nové jednotky. Ze své ochranky. Waffen SS.